VIDEO: Rytmus v novince nesrovnává, jen si užívá

Vydáno 04.05.2017 | autor: Pavel Vičar

Patrik Vrbovský aka Rytmus vydal na konci roku 2016 dlouho očekávané a dobře přijaté album Krstný otec. Nyní k němu představuje další videoklip. A Neporovnávaj užívaj opět dokazuje, že má stále co říci.

VIDEO: Rytmus v novince nesrovnává, jen si užívá VIDEO: Rytmus v novince nesrovnává jen si užívá!

Rytmus bude asi vždy patřit mezi ty interprety, jejichž hudba je očekávána s velkým napětím. Nejen ze strany fanoušků, ale i kritiků. Za poslední roky snad neudělal rapper krok špatným směrem. Vybírat ale další singly z desky, na které je dvacet čtyři tracků, je těžké. Nyní padla volba na song Neporovnávaj užívaj ve spolupráci s Laris Diam.

RECENZE: Rytmus dosáhl na nové desce Krstný otec svého dosavadního vrcholu

Skladba se od začátku nese v pomalejším tempu a začíná nezvykle zpěvem Rytmuse, který po pár vteřinách vystřídá jeho standardně skvělý rap, tentokrát bez vulgarismů. V druhé polovině dostala prostor mladá a výtečná Laris Diam, která má před sebou určitě ještě velkou kariéru. Rytmus jí dal prostor již poněkolikáté a rozhodně to není chyba. Píseň má v sobě díky této zpěvačce erotický náboj a je prvotřídní ukázkou současné hudební produkce. 

vložte odkaz, text nemažte

Doprovodné video by se dalo označit za obyčejné, protože Patrik Vrbovský má už za sebou výpravnější a nákladnější videa, ale se skladbou skvěle koresponduje a rozhodně není rušívým elementem. Vše je opět propracované do posledních detailů.

foto: promo, Lukáš Loužecký (koncert)

Témata: Rytmus, Laris Diam, rap, hip hop

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít