Na Metalfestu zazpívá Udo Dirkschneider naposledy Accept

Vydáno 30.05.2016 | autor: Nicola Bernard

Udo Dirkschneider, bývalý hlas kapely ACCEPT, bude naposled zpívat písně své bývalé domovské kapely. Tu opustil již před lety, ale "duch Accept" ho provází dál. To by se nyní mělo změnit. Udo zazpívá hity Accept naposledy a již se k nim nikdy nechce vracet. Dále se hodlá věnovat jen svému projektu U.D.O. 

Na Metalfestu zazpívá Udo Dirkschneider naposledy Accept Na Metalfestu zazpívá Udo Dirkschneider naposledy Accept

Pro Uda Dirkschneidera je Accept minulostí. Ne tak pro fanoušky či novináře: neustále bývá dotazován, zda bude hrát i něco od Accept, neustále je mu jméno jeho bývalé kapely připomínáno. On by se od toho však rád odpoutal a pokračoval ve své hudební dráze sám, již čistě za sebe a svou novou kapelu U.D.O.

Proč ale fanouškům naposledy nedat to, co chtějí? Dirkschneider se rozhodl uspořádat "rozlučkové turné", na kterém zazní hity Accept s originálním hlasem interpreta. Letos máme tedy naposled možnost slyšet je z jeho úst. Jednou ze zastávek tohoto turné bude i plzeňský Metalfest, kde si Udo dokonce pro tyto účely vyžádal dvouhodinový set.

Vstupenky můžete objednat na webu pořadatele (Masters of Rock) v sekci vstupenky nebo zakoupit v pražském sídle agentury Pragokoncert či v Masters of Rock Cafe ve Zlíně na Čepkově.

Mohlo by Vás zajímat

zavřít