Richard Clayderman v Praze vystoupí se smyčcovým tělesem Českého národního symfonického orchestru

Vydáno 19.10.2015 | autor: redakce

Slavný francouzský pianista Richard Clayderman, který proslul díky zajímavému propojení klasického klavíru a populárních melodií, vystoupí 20. října 2015 v Kongresovém centru v Praze. Zahraje v doprovodu patnáctičlenného smyčcového tělesa Českého národního symfonického orchestru. Na koncert jsou stále v prodeji vstupenky na místa v dobře ozvučené hale.

Richard Clayderman v Praze vystoupí se smyčcovým tělesem Českého národního symfonického orchestru Richard Clayderman v Praze vystoupí se smyčcovým tělesem Českého národního symfonického orchestru

Richard Clayderman je mnohými považován za nejúspěšnějšího pianistu všech dob. Během své kariéry prodal více než dvacet milionu kopií svých alb, což se žádnému jinému klavírnímu umělci nepodařilo. Clayderman zaznamenal obrovský úspěch se skladbou Balada pro Adélku, která mu zajistila volnou cestu na vrchol.

Do Prahy přijede Richard Clayderman

Jeho koncerty jsou vždy bouřlivě očekávány a jedná se o velkou show, ve které umělec kombinuje klasickou hudbu s popovou tvorbou slavných jmen. Vždy také dbá na propracovanou scénu plnou velkoplošných obrazovek a světelných efektů. Stejně tomu bude i při pražské zastávce v Kongresovém centru 20. října 2015.

I díky velkému zájmu fanoušků se pořadatel koncertu rozhodl uvolnit další vstupenky do prodeje. Stále tak zbývají volná místa v atraktivních lokacích hlediště. Vstupenky lze kupovat v síti Ticketportal.

tz, jm

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024
zavřít