VIDEO: Emma Drobná, která má nejhranější píseň v českých rádiích, představuje vánoční novinku Remember

Vydáno 15.12.2017 | autor: redakce

Vítězka zatím poslední SuperStar připravila pro své fanoušky vánoční dárek. Na chatě v Donovalech natočila videoklip Remember, který věnovala své kamarádce. 

VIDEO: Emma Drobná, která má nejhranější píseň v českých rádiích, představuje vánoční novinku Remember VIDEO: Emma Drobná, která má nejhranější píseň v českých rádiích, představuje vánoční novinku Remember

Emma Drobná svůj první vánoční klip Remember natočila na Slovensku ve společnosti svých přátel a kapely. Videoklip vznikal na chatě v těsné blízkosti Skalnatého plesa. Prostředí Vysokých Tater dokreslilo vánoční atmosféru klipu. Navzdory tomu, že se natáčelo během posledního listopadového víkendu, byly totiž slovenské velehory už poseté sněhovou pokrývkou.

Emma Drobná interview: Nechci postavit kariéru na coververzích, důležité jsou pro mě vlastní písničky

Skladba Remember je jednou z písní z jejího debutového alba You Should Know, které vyšlo na začátku listopadu. Klip věnovala své kamarádce. Symbolicky vyšel právě v týden, kdy se její předchozí singl Words stal nejhranější skladbou v českých rádiích. 

Režisérem videa se stal Radim Zbořil, který Drobné natočil už dříve klip Words ve Velké Británii. Skladbu produkoval Peter Graus. Klip vznikl v rámci projektu O2 Spotify Live Session. Společně s Emmou Drobnou jsou jeho součástí například Sebastian nebo písničkář Thom Artway.

Témata: Emma Drobná, Remember, Words

3,50

čtenáři

hlasuj

Mohlo by Vás zajímat

zavřít