VIDEO: Niko z kapely Silver Springs přichází se sólovým singlem

Vydáno 21.09.2018 | autor: redakce

Niko, zakládající člen skupiny Silver Springs, rozjíždí sólovou kariéru. Zpěvák s řeckými kořeny vydal svůj první videoklip Go.

VIDEO: Niko z kapely Silver Springs přichází se sólovým singlem VIDEO: Niko z kapely Silver Springs přichází se sólovým singlem

Niko Jalauzidis není na české hudební scéně žádným nováčkem. Jeho talentu ale dosud využívali ostatní interpreti, pro které skládal hudbu. Nyní se rozhodl rozjet vlastní sólovou kariéru. A jeho prvního výstřelu v podobě singlu Go si nejde nevšimnout. 

Zkušenosti má odkud čerpat. Několik let totiž žil v Los Angeles, kde nejenže studoval vysokou školu, ale získal podle svých slov i obrovský nadhled. "Poznal jsem lidi doslova z celého světa, se kterými jsem v kontaktu dodnes. Poznal jsem americkou kulturu, ale hlavně jsem měl možnost poznat americké muzikanty. Jak fungují, co poslouchají, jejich cítění hudby a to mě obohatilo nejvíc," říká.

A právě díky nadhledu a zkušenostem ze zahraničí se Niko rozhodl jít jiným směrem. Místo celého alba se nyní totiž rozhodl zaměřit na jednotlivé singly, které bude postupně vydávat. Ačkoliv se rozhodl zaměřit na svou sólovou kariéru, desku zatím vydávat nechce. 

"Chtěl bych desku dělat až s nějakým konceptem. Teď mám dost různorodých nápadů, takže to spíš vidím na singly a pár EP. Desku až časem," říká Niko.

Rozhodně ale nebude zahálet. Práce má více než dost. "Nyní mě čekají producentské povinnosti, ale taky se hlavně chci věnovat své tvorbě. Mám už připravené další songy. Teď je jenom musím proměnit z nápadů na fungující nahrávku, na což se mega těším," uzavírá zpěvák.

tz, jm, foto: All4bands

Témata: Niko, Go

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít