Akce

Přidat akci
Monkey Business - Všetice - Krásný ztráty

Monkey Business - Všetice - Krásný ztráty

Akce

Termín: 15. srpna
Místo: Krásný ztráty live Všetice
Info: Čtvrtý ročník festivalu Krásný ztráty live po skvělé zkušenosti z léta 2019 zůstane i v roce 2020 na malebném statku ve středočeských Všeticích kousek od Prahy, nedaleko Benešova. O výběru místa rozhodli samotní návštěvníci přímo v místě konání akce.
Vstupné: od 990 Kč
https://www.facebook.com/events

Soundtrack Poděbrady 2020

Soundtrack Poděbrady 2020

Akce

Termín: 27. a 30. srpna
Místo: Poděbrady
Info: Pátý ročník SOUNDTRACK festivalu proběhne tradičně na konci prázdnin ve středočeských lázních Poděbrady. Hlavní hudební program se odehraje v klimatizované mobilní koncertní hale s kapacitou 2500 míst k sezení. Festivalový víkend zahájí Miro Žbirka se symfoniky, dále se představí se Rebelové, James Bond, Lotrando a další hrdinové.
Vstupné: dle programu
soundtrackfestival.cz

Prague International Bluenight: Walter Trout

Prague International Bluenight: Walter Trout

Akce

Termín: 2. září
Místo: Lucerna Music Bar
Info: Americký skladatel, kytarista a zpěvák Walter Trout vystoupí 4. května 2020 v Lucerna Music Baru. Walter Trout, ikonický blues-rockový kytarista, na sebe opět upoutal pozornost na začátku tohoto roku, kdy vydal nové album Survivor´s Blues. Během jeho úctyhodné kariéry je toto album již pětadvacáté. Vydal ho jako poctu starší a temnější bluesové hudbě, jejíž cover verze se zase tak moc často nevydávají. I název tohoto titulu nese hlubší význam, a to vzhledem k Troutově životním zkušenostem, kdy v roce 2015 dokázal zvítězit nad závažným onemocněním za podpory svých fanoušků. Po návratu do hudební sféry získal hned dvě hudební ceny. Traub byl oceněn Blues Music Award za skladbu Gonna Live Again a za album Battle Scars jako Rock Blues album roku. V květnu roku 2020 budou mít příznivci tohoto umělce, kterého The Los Angeles Times kdysi označilo za „strhujícího, gladiátorského kytaristu, kterého přesně popisuje termín „kytarový hrdina“,“ možnost zažít opět naživo.
Vstupné: od 790 Kč
goout.net/cs/koncerty/prague-international-bluenight-walter-trout

Original Vintage Orchestra

Original Vintage Orchestra

Akce

Termín: 20. září
Místo: Lucerna Music Bar
Info: Original Vintage Orchestra je 16členný big band, který založil a řídí hudebník, zpěvák a entertainer Petr Kroutil. Orchestr hraje americkou hudbu 20. let autentickým zvukem za použítí dobových nástrojů i mikrofonů. Vedle původní tvorby z této doby ovšem hrají i nové big bandové úpravy slavných moderních písní. To vše je zaranžováno tak, jako by píseň byla složena a hrána ve 20. letech minulého století.
Vstupné: od 300 Kč
goout.net/cs/koncerty

Rockový Slunovrat 2020 Mini

Rockový Slunovrat 2020 Mini

Akce

Termín: 26. září
Místo: prostory Lesního divadla v Řevnicích
Info: V sobotu 26. 9. 2020 se tedy v areálu Lesního divadla v Řevnicích uskuteční Rockový Slunovrat 2020 MINI. Hlavním tahákem akce bude bosenská kapela Dubioza Kolektiv, která zde už dvakrát potvrdila, že se ne nadarmo řadí k evropské špičce. Další interpreti, kteří se na festivale představí, budou zveřejněni v průběhu léta.
Vstupné: od 490 Kč
www.facebook.com/events

Hudební ceny Žebřík

Hudební ceny Žebřík

Akce

Termín: 9. října
Místo: DEPO2015, Plzeň
Info: Už 28. ročník odstartoval 1. ledna hlasováním na www.anketazebrik.cz a vyvrcholí slavnostním vyhlášením v areálu DEPO2015 v Plzni.
Koncertně vystoupí  Marpo & TroubleGang, Anna K, Michal Prokop & Framus Five, Mňága a Žďorp, John Wolfhooker, DJ Friky a další. Moderují Marek Taclík a Iva Pazderková
Vstupné: 490 Kč, VIP 990 Kč
www.facebook.com/events
www.anketazebrik.cz

Beth Hart

Beth Hart

Akce

Termín: 23. října
Místo: O2 Universum
Info: Beth Hart na vlně úspěchu svého nového studiového alba potvrzuje svou pozici jedné z nejlepších a nejúspěšnějších bluesrockových zpěvaček současnosti. Po třech vyprodaných koncertech ve Fóru Karlín oznamuje termín pražského koncertu v roce 2020, tentokrát v nejnovější koncertní hale O2 universum PRAHA. Nové studiové album Beth Hart „War In My Mind“ vyšlo 27. září 2019 a podle prvních reakcí českých i zahraničních kritiků se jedná o nejlepší album, které kdy vydala. Toto potvrzují nadšené recenze a bodování od 80% výše. Beth s každým svým albem debutuje na prvních příčkách bluesrockových prodejních hitparád, ale její nové album ji posouvá ještě dál. „War In My Mind“ je první nahrávkou, která se umístila i v britské prodejní hitparádě Album Top 20.
Vstupné: od 1590 Kč
www.ticketmaster.cz/artist/beth-hart-vstupenky

Southern Avenue v Paláci Akropolis

Southern Avenue v Paláci Akropolis

Akce

Termín: 13. prosince
Místo: Palác Akropolis
Info: 21. dubna se Southern Avenue představí v pražském Paláci Akropolis. S největší pravděpodobností přivezou i nový hudební materiál, který slibují v první polovině roku 2020. Kapela Southern Avenue v roce 2017 vydala svoje stejnojmenné debutové album. Jejich organická směs soulu, blues a R&B poukázala na různorodost jejich hudebních kořenů i oddanost zvolenému stylu. Na svém druhém albu Keep On, které vyšlo v květnu 2019 svou hudební vizi ještě rozšířili. Nyní Southern Avenue získali za své druhé album Keep On nominaci na hudební cenu Grammy. Za to první získali Blues Music Award.
Vstupné: od 690 Kč
goout.net/cs/koncerty/southern-avenue

Larkin Poe

Larkin Poe

Akce

Termín: 25. května
Místo: Lucerna Music Bar
Info: Americká kapela v čele s sesterským duem Rebecca a Megan Lovell hrající roots rock zamíří po australských koncertech také do Evropy. V pražském Lucerna Music Baru vystoupí 25. 5. 2020.
Vstupné: od 990 Kč
goout.net/cs/koncerty/prague-international-bluenight-larkin-poe

zavřít