Charli XCX dokončuje nové album. Inspirace? Prý Paris Hilton

Vydáno 27.01.2016 | autor: Josef Martínek

Od divoženky Charli XCX by člověk čekal ledacos, ale že bude vzhlížet zrovna k popové pricenzně Paris Hilton, by asi hádal málokdo. Jenže je to tak. Album, během jehož příprav Charli inspirovala i tahle blondýna, je těsně před dokončením.

Charli XCX dokončuje nové album. Inspirace? Prý Paris Hilton Charli XCX dokončuje novou deeku

Charli XCX, která před rokem nadchla fanoušky pop-punkovým albem Sucker, dokončí další studiovku nejspíš v tomto týdnu. Alespoň to uvedla na svém Instagramu. Na výsledek si budeme muset ještě počkat, během příprav už ale britská zpěvačka prozradila leccos. A minimálně jedna zpráva fanoušky opravdu šokovala.

Charli XCX pracuje na další desce. Bude elektronická a v party stylu

23letou rebelku, která loni v únoru zpívala v Praze před Katy Perry, totiž zaujala mimo jiných Paris Hilton. Její největší hit Stars And Blind je podle ní nedoceněný. Charli soudí, že jde o geniální popovou písničku. A co prozradila dál? "Bude to nejpopovější a nejelektroničtější album, jaké jsem kdy udělala," tvrdí. Zároveň dodala, že se oproti nahrávání druhé řadovky Sucker hudebně posunula znovu o kus dál. Prý ji tentokrát hodně inspiroval party život.

Charli XCX v posledních letech vysypala hned několik hitů. Jako autorka se na čela žebříčků podívala se švédskými Icona Pop v I Love It, známé jsou také její vlastní singly Boom Clap nebo Break The Rules.

NME, jm

zavřít