POST SCRIPTUM (86): Když promo musí dělat malicherné spory - Katy Perry se opět usmiřuje s Taylor Swift

Vydáno 15.06.2017 | autor: Simona Knotková

V nekorektním světě jsou hádky v showbyznysu populární. Zatímco někteří se nehodlají zmírnit ani v pozdějším věku, jiní jsou konfliktní, hlavně když si to žádá promo nové desky.

POST SCRIPTUM (86): Když promo musí dělat malicherné spory - Katy Perry se opět usmiřuje s Taylor Swift Taylor Swift je pro Katy Perry nepřítel číslo jedna. Když se to druhé zmiňované zrovna hodí do krámu


VYSPĚLÁ KATY PERRY

Taylor Swift napsala skladbu Bad Blood o Katy Perry. Prý. Katy Perry jí to ve smeči vrátila aktuálním singlem Swish Swish. Zcela neskrytě. Čeká nás snad další pokračování rivalství, kterému můžou konkurovat snad jenom slavné britpopové války z 90. let? (Z textu to nejde poznat, ale autorka právě použila hyperbolu, pozn. autorky.)

RECENZE: Katy Perry vykročila ze své komfortní zóny. Witness není výjimečná deska, ale zaslouží si šanci

Než by Taylor Swift vůbec mohla dostat prostor na protiúder, Katy Perry ji zavčas uťala a vítěze s posledním slovem udělala ze sebe. V rozhovoru pro The Thrive Global Podcast prozradila, že od sporu ustupuje a z původní potyčky si šibalsky udělala manifest ženské síly.

vložte odkaz, text nemažte

"Jsem připravená toho nechat. Odpouštím jí, omlouvám se za vše, co jsem udělala, a doufám, že stejně tak to má i ona. Myslím, že už nastal ten čas. Jsou daleko důležitější věci a skutečné problémy k řešení. Taylor Swift miluji a chci pro ni jen to nejlepší. Myslím, že je fantastická skladatelka. My dvě můžeme reprezentovat silné ženy, které se i přes své odlišnosti nakonec spojí, a po našem vzoru to může udělat celý svět. Až se ženy spojí, svět se uzdraví. Opravdu s nikým nemám žádný spor. Všechny miluju a myslím, že právě v těchto dnech musíme stát všichni při sobě a mít se rádi. Nezáleží, odkud pocházíme, nezáleží, v co věříme nebo jakou hudbu posloucháme. Všichni jsme stejní a potřebujeme se sjednotit," sdělila.

Haleluja! Ale tak hlavně, že jsme si ještě před zmoudřením stačily udělat z konfliktu promo.

VĚČNĚ ZASTYDLÝ LIAM GALLAGHER

To takový Liam Gallagher problémy s licoměrnou povahou skutečně nemá. Jak prozradil před nedávnem do NME, ze sporu s bratrem Noelem rozhodně nemá v plánu odstoupit ani nehodlá "zmoudřit", i když by si to tolik lidí přálo.

POST SCRIPTUM (85): I zlomený Manchester stále zpívá svůj song - spojení hudebníků na koncertě One Love mělo smysl

"Spousta lidí mi říká, abych už dospěl, ale to se nestane. Říkají mi: 'Je ti čtyřicet čtyři, ale podívej se, jak se chováš.' Kvůli tomu, že vám je přes čtyřicet nebo přes padesát, se musíte začít chovat slušně? Jen přes mou mrtvolu.

Dvacet třicet let se snažíte být tou nejopravdovější osobou na planetě. Za deset let se po vás ale už chce, abyste na to zapomněli, ale stali se zasraným kokotem v papučích a s dýmkou, který nosí béžové bundy. Já si to teda, kurva, nemyslím. Tuhle reputaci jsem si vybudoval, mám rád sám sebe. Jsem velmi zábavný. Vím, kdy to myslím vážně a kdy si dělám jenom srandu. Nezměním se, kurva. Nikdy."

Amen.

text: Simona Knotková

Témata: Miley Cyrus, Katy Perry, Noel Gallagher, Liam Gallagher

zavřít