TOP 8 videoklipů týdne (152.): Dave Grohl zapojil do klipu Foo Fighters svoje děti, Katy Perry to zkouší s basketbalem

Vydáno 29.08.2017 | autor: Anna Hejkalová

Aktuální přehled nových klipů jsme namíchali z rockových a popových interpretů. Zatímco tvrdší žánry repreznetují Foo Fighters, Good Charlotte nebo Arch Enemy, pro popové fanoušky tu jsou Katy Perry nebo Jessie J. Domácí scénu reprezentují Holden

TOP 8 videoklipů týdne (152.): Dave Grohl zapojil do klipu Foo Fighters svoje děti, Katy Perry to zkouší s basketbalem TOP 8 videoklipů týdne (152.): Dave Grohl zapojil do klipu Foo Fighters svoje děti, Katy Perry to zkouší s basketbalem


THE KILLERS
SE VACÍ PO PĚTILETÉ PAUZE

Po pětileté pauze se vrací kapela The Killers. Své šesté studiové album Wonderful Wonderful plánuje vydat 22. září. Tento týden ale vyslala do světa druhou upoutávku, kterou je píseň Run For Cover. Nápadně připomíná předchozí tvorbu kapely. Je to z toho důvodu, že ji složili již před deseti lety a plánovali ji nahrát na album Day & Age. Nakonec se Run For Cover na tuto desku nedostala, a tak se na světlo světa dostává až teď spolu s povedeným, napínavým videoklipem.

 

DAVE GROHL DO VIDEOKLIPU OBSADIL SVÉ DCERY

The Sky Is A Neighborhood je po Run druhou ukázkou z alba Concrete And Gold, jež vyjde 15. září. Režii videoklipu si opět vzal na starosti sám Dave Grohl. A zřejmě právě díky tomu v něm hrají jeho dcery Violet a Harper. Ty v klipu čtou text nové písně, následně poskakují v malé místnosti, až se postupně dopracují ke zlosti z hluku, kvůli kterému nemohou usnout. Ten hluk vytváří jejich tatínek se svou kapelou na střeše jejich domu uprostřed lesů.

LIVE: Božští Foo Fighters si v Praze přizvali nečekaného hosta

HOLDEN VZPOMÍNAJÍ NA ROCK FOR PEOPLE

Ve videoklipu k písni Malinovej sirup z desky Střepy v postelích Holden se spolu s členy kapely vrátíme na jejich letošní koncert na Rock For People. Po tom, co svou letošní festivalovou sezónu ukončí, mají v plánu vydat nový singl, na němž spolupracují s producentem Markem Rakovickým ze slovenského LVGNC studia. To ale nebude vše. Holden zároveň plánují uskutečnit čtyřiadvacetihodinový projekt, ke kterému kluci již brzy prozradí bližší informace.

Smrtislav o Holden a naopak: S brejlema jde hrát v kapele a vypadat úžasně

DOMÁCÍ VÁLKA POHLEDEM GOOD CHARLOTTE

War, jedenáctá skladba z loňského alba Youth Authority kapely Good Charlotte, se dočkala vlastního videoklipu. Jsou v něm obsaženy dva druhy záběrů. V těch prvních vidíme kapelu, v druhých sledujeme příběh chlapce, který se i přes válku, co u něj doma zuří, dokáže zastat slabšího, šikanovaného kamaráda. S ním si i na konci zajamuje na kytaru.

Good Charlotte v Praze: Forum Karlín ovládl pop-punk

JESSIE J NA PROJÍŽĎCE PO LA

Jessie J se rozhodla fanouškům zkrátit čekání na novou desku a vypustila do éteru skladbu s názvem Real Deal. V ní se po hudební stránce vrací ke svým začátkům, kdy se zabývala čistě r'n'b hudbou. Song je součástí rozjíždějící se kampaně M&M's, na albu se však neobjeví. V klipu se interpretka projíždí autem ulicemi Los Angeles či při západu slunce běhá po pláži a užívá si krásného letního dne. V pozadí se pak míhá text písně. O režii videa se postaral Jake Stark, produkce se ujala společnost The Madden Brothers.


KATY PERRY JAKO BASKETBALISTKA


Katy Perry baví svou novinkou Swish Swish internet. V hudebním videu se nám představí v roli basketbalistky patřící do týmu, který si říká Tygři. Ten však hru příliš neovládá - neumí driblovat, střílet se mu také nedaří a zpěvačka několikrát po trefě míčem do hlavy skončí na zemi. I přesto se však partě v oranžovo-černých dresech podaří zvítězit. Kromě Katy Perry a rapperky Nicki Minaj, která se na songu podílela, si v klipu zahrála spousta dalších zvučných jmen. Například Hafþór Júlíus Björnsson známý ze seriálu Hra o trůny, herečka Molly Shannon či její kolega a hráč amerického fotbalu Terry Crews.

RECENZE: Katy Perry vykročila ze své komfortní zóny. Witness není výjimečná deska, ale zaslouží si šanci

ARCH ENEMY NATÁČELI V CHLADNÝCH ŠVÉDSKÝCH HORÁCH


Deathmetalová skupina Arch Enemy představuje svým příznivcům již druhý klip z připravované osmé desky, tentokrát k songu The Eagle Flies Alone. Ve videu plném vizuálně dobře zpracovaných záběrů se kapela v čele se zpěvačkou Alissou White-Gluz nachází v údolí ve skandinávských horách. Nad nimi pak po celou dobu krouží orel, jenž je jakýmsi symbolem celé písně. O text i hudbu se postaral kytarista Michael Amotta, klip následně zrežíroval Švéd Patric Ullaeus. Ten také stojí za videem ke skladbě The World Is Yours, které Arch Enemy vypustili do světa před měsícem.

Text: Anna Hejkalová, Andrea Štipčáková

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít