Druhý ročník Prague Rocks přivítá Kiss a ZZ Top

Vydáno 06.11.2018 | autor: Markéta Koloničná

První ročník akce Prague Rocks letos vítal Ozzyho, Hollywood Vampires a Jonathana Davise. Příští rok Prahu na svém posledním turné navštíví Kiss a jako exkluzivní host vystoupí ZZ Top. Vše se odehraje 19. června 2019 v Edenu.

Druhý ročník Prague Rocks přivítá Kiss a ZZ Top Druhý ročník Prague Rocks přivítá KISS a ZZ Top

Po epické a příběhové pětačtyřicetileté kariéře, která zahájila éru rockových legend, KISS oznámili, že v roce 2019 odstartují své závěrečné turné, vhodně pojmenované END OF THE ROAD. Skupina potvrdila, že se v rámci rozlučkového turné vrátí i do České republiky, a že se v pražské Eden Areně představí v rámci monumentální show pod širým nebem.

LIVE: Kiss dobyli Brno. Na 25 tisíc lidí chrlili oheň a plivali krev

"Všechno, co jsme vybudovali a všechno, co jsme si za poslední čtyři desetiletí podmanili, by se nikdy nestalo bez milionů lidí po celém světě, kteří v těch letech naplnili kluby, arény a stadiony. Toto turné bude závěrečná oslava pro ty, kteří nás viděli a poslední šance pro ty, kteří ne. KISS Army, rozloučíme se na našem posledním turné s naší největší show a pak půjdeme tam, odkud jsme přišli. Odejdeme stejně jako jsme přišli ... Unapologetic and Unstoppable," řekli KISS.

Jako exkluzivní host vystoupí taky tři svérázní sympaťáci, kteří příští rok oslaví 50. výročí existence. ZZ Top jsou pozoruhodní tím, že mají nejstabilnější sestavu v historii rockové hudby. Baskytarista Billy Gibbons, zpěvák Dusty Hill a bubeník Frank Beard již téměř 50 let okouzlují všechny generace fanoušků po celém světě, doposud vydali 15 studiových alb, kterých jen v USA prodali více než 30 milionů. Trio pocházející z Texasu má na svém kontě takové hity jako Gimme All Your Lovin', La Grange, Legs a další, ke kterým se vrací generace fanoušků již několik dekád.

 ZZ Top v Plzni: Legendární vousáči naplnili zimní stadion

Vše se odehraje 19. června v pražském Edenu a pořadatelé slibují oznámení i dalších hostů.

Témata: Prague Rocks, KISS, ZZ Top

zavřít