Masters of Rock zažije unikátní show. Uriah Heep vystoupí s původními členy

Vydáno 05.07.2019 | autor: redakce

Kdyby nakonec vážně neonemocněl legendární bubeník Lee Kerslake, jsou opravdu všichni. I tak půjde o unikátní show, kterou uvidíte jen ve Vizovicích na Masters of Rock.

Masters of Rock zažije unikátní show. Uriah Heep vystoupí s původními členy Masters of Rock zažije unikátní show. Uriah Heep vystoupí s původními členy

Britská rocková legenda Uriah Heep působí na poli hard rockové scény již bezmála padesát let a spolu s Led Zeppelin, Black Sabbath a Deep Purple patří ke čtyřlístku, jenž v sedmdesátých letech udával směr, kudy se vyvíjel hard rock. Letos se tito rockoví velikáni vydali na velkolepé turné na podporu svého obdivuhodného, v pořadí již 25. alba s názvem Living the Dream.

BÝVALÍ ČLENOVÉ SE VRACÍ

“Uriáši” se představí také na letošním Masters of Rock ve Vizovicích, ale jejich vystoupení zde bude zcela unikátní! Nejenže na Masters of Rock zahrají nové hymny z posledního alba, ale hlavně svůj dokonalý hard rock přijedou předvést společně s bývalými členy.

Velkolepé oslavy hudby Uriah Heep se tak na Ronnie James Dio Stage budou účastnit i baskytarista Paul Newton a zpěvák John Lawton. Původně se měl účastnit i bubeník Lee Kerslake, nejdéle hrající bubeník v Uriah Heep, který bubnoval mimo jiné i u Ozzyho Osbourna, s nímž spoluzakládal jeho kapelu a napsal pro něj sedm nesmrtelných hitů. Nedávno byl také uveden do Metalové síně slávy. Bohužel má vážné zdravotní problémy s ledvinami a čeká ho náročná operace.

Na Masters of Rock kromě nich vystoupí také jako největší hvězda Avantasia, dále Within Temptation, Dream Theater, Steel Panther, Tarja, Dimmu Borgir a řada dalších.

Festival se koná 11. až 14. července v areálu likérky R. Jelínek ve Vizovicích. Více informací získáte na mastersofrock.cz

Text: TZ/ah

Témata: Masters of Rock, Uriah Heep, Avantasia, dále Within Temptation, Dream Theater, Steel Panther, Tarja, Dimmu Borgir

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít