Matoma přiveze do Roxy únorové slunce

Vydáno 29.11.2018 | autor: Josef Martínek

Pokud vám chybí slunce, Roxy nabízí řešení. Norský producent Matoma již 1. února zalije taneční parket pozitivním zvukem tropical housu a tracky, které vám budou povědomé a budete si je chtít zpívat. Vždyť jeho skladba All Night, na které spolupracoval s populárními The Vamps, patří k tomu nejstreamovanějšímu, co se na internetu dá najít.

Matoma přiveze do Roxy únorové slunce Matoma přiveze do Roxy únorové slunce

Navíc představí Matoma své nové album One In A Million a přiveze si speciálního hosta! Určitě zazní i některé z jeho slavných remixů, ve kterých uslyšíte svoje oblíbené hvězdy jako například Coldplay, Snoop Dogga nebo Steva Aokiho!
 Předprodej začíná 29. listopadu v 15:00. Prvních 24 hodin přes MY ROXY, poté i v ostatních předprodejích.

Do Roxy se vrátí Joris Voorn, ikona house music. Představí se i finský producent Yotto

Kdo ví, jestli zrovna jeho domovské Norsko způsobilo tu touhu po pozitivních, sluncem hrajících tónech. Pravdou je, že k hudbě měl Tom Lagergren blízko od mala. Jako kluk začal hrát na klavír, se kterým zvládl vyhrát i pár soutěží. S jedním nástrojem si ale nevystačil a touha po objevování nového ho přivedla vedle flétny a kytary i k elektronické hudbě. Co začalo jako koníček, pokračovalo univerzitní titulem z hudební technologie a pokračuje zářnou kariérou světového DJe a producenta. A to ne ledajakého. 

Tom se svým projektem Hakuna Matoma redefinoval přístup k hudebnímu albu. Rád kombinuje vlastní tvorbu s remixy, a tak možná budete znát jeho verze skladeb takových hudebníků jako The Notorius B.I.G., Jason Derulo, Sean Paul nebo Enrique Iglesias. Lze očekávat, že jeho set bude nabitý tropical housem spojeným s pop soundem, prvky urban music, ale i karibskými motivy. Slunce míří 1. února do Roxy, opalovací krém s sebou!

tz, jm

Témata: Matoma, Roxy

zavřít