Michal Pavlíček si zahraje s Jeffem Beckem a Johnnym Deppem v O2 universu

Vydáno 28.06.2022 | autor: redakce

Koncert Jeffa Becka se speciálním hostem Johnnym Deppem se uskuteční již 11. července. Pořadatelé nyní oznámili i jméno kytaristy, který celý večer zahájí. Bude jím legendární Michal Pavlíček.

Michal Pavlíček si zahraje s Jeffem Beckem a Johnnym Deppem v O2 universu Michal Pavlíček si zahraje s Jeffem Beckem a Johnnym Deppem v O2 universu

Osminásobný držitel Grammy a člen rockové síně slávy Jeff Beck přijede 11. července do O2 universa se speciálním hostem – hercem a muzikantem Johnnym Deppem. Společně v roce 2020 nahráli skladbu Isolation, v červenci vydávají společné album, nedávno odehráli za ovací fanoušků a hudebních kritiků několik koncertů v Anglii včetně londýnské Royal Albert Hall. Po tomto úspěchu se Depp přidává k Beckovi na celé evropské tour.

Kytarista Jeff Beck chystá koncert v Praze. Doprovodí ho Johnny Depp

Michal Pavlíček je český kytarista, který se proslavil jak coby člen několika dnes již kultovních uskupení, tak i jako sólový muzikant. Postupně vystupoval s kapelami Pražský výběr, Stromboli a BSP, sólově pak vydal album naposledy v roce 2019. Je autorem hudby k nespočtu filmům a seriálům, napsal také čtyři muzikály.

Spojení české kytarové legendy s tou světovou je tak zcela na místě. "Hudbu Jeffa Becka obdivuju, patří k mým celoživotním hudebním vzorům. Sdílet s ním pódium pro mě bude nekonečnou ctí," říká Pavlíček. Muzikanta na koncertě doprovodí Martin Ivan na baskytaru, Michal Nejtek na klávesy a Michal Daněk na bicí.

Se svou kapelou zahraje největší hity své dlouholeté kariéry a otevře tak jedinečný večer, který přinese netradiční spojení Jeffa Becka a Johnnyho Deppa. Jeff Beck naposledy koncertoval v České republice v roce 2014, turné doprovází Rhonda Smith na baskytaru, Anika Nilles na bicí a Robert Stevenson na klávesy.

TZ, foto: , Michal Ivanega, Petr Tibi, FB Michal Pavlíček
Témata: Michal Pavlíček, Johnny Depp, Jeff Beck, koncert, Praha, O2 universum

zavřít