Narozeniny ROXY pokračují se Soundz Czech: Vystoupí KLARA., Adrian T. Bell, Ghost Of You a další

Vydáno 20.10.2016 | autor: redakce

Už tento čtvrtek nabídnou ROXY a NoD v rámci narozenin výběr toho nejlepšího z české hudební scény pod hlavičkou Soundz Czech. Prostory ROXY a NoD se tradičně propojí a přetaví budovu v Dlouhé v jeden tepající celek. Vyroste tu pět rozdílných pódií, které se otevřou hudebním fanouškům opět zdarma. Pět scén, třináct kapel, jeden dům a celý večer zdarma.

Narozeniny ROXY pokračují se Soundz Czech: Vystoupí KLARA., Adrian T. Bell, Ghost Of You a další Noisy Pots míchají elektroniku s akustickými nástroji

Hlavní stage v klubu ROXY ovládne trojice headlinerů. Andělská KLARA. aka česká královna moderního popu vystoupí se svou novou kapelou, Noisy Pots rozjedou údernou elektro show na kýble, hrnce a vibrafony a do indie popu čtvrteční noc přenesou Szigetem ostřílení Ghost Of You. Na hlavní proběhne závěrečná afterpárty, kterou povedou Aid Kid & Kewu v tanečním DJ setu.

Klára Vytisková interview: Po létě si třídím všechny svoje nápady, je potřeba vyházet nesmysly

V chill outu ROXY klid určitě nebude. Ale to nevadí hlavně garažovým Role. Své hypnotické grooves k nim přidají Metronome Blues aka novozélandská polovina noise dua Gerda Blank.

vložte odkaz, text nemažte

Foyer ROXY se každoročně mění v unikátní scénu. Ani tentokrát nesmí chybět Zdenda Lichnovský neboli blacksheepboy. Elektro-folkovou melancholii v prostorách mezi schody navodí společně s Pale&Coy - minimalistický set v minimalistickém prostředí. V duchu urban folku bude pokračovat projekt Dominika Zezuly - Děti mezi reprákama. Další program čeká na návštěvníky také v NoDu. Časový harmonogram najdete na webu klubu RoxyVystupující umělci:
ROXY MAIN STAGE:  KLARA., Noisy Pots, Ghost Of You, Aid Kid & Kewu
ROXY CHILL OUT: Role, Metronome Blues
FOYER STAGE: blacksheepboy + Pale&Coy, Děti mezi reprákama
TEATRO NOD: Sunflower Caravan, Adrian T Bell
VIDEO NOD: Role, Places

tz, jm

Témata: Roxy, NoD, narozeniny, BE24, KLARA., Noisy Pots, Ghost Of You, Role, Metronome Blues, Děti mezi reprákama, Sunflower Caravan, Adrian T. Bell

zavřít