Nick Murphy fka Chet Faker vystoupí poprvé v Praze už 12. října

Vydáno 09.10.2019 | autor: redakce

Vůbec poprvé do Prahy zavítá jeden z nejcharismatičtějších hudebníků současné generace Nick Murphy fka Chet Faker. Vystoupí v sobotu 12. října ve Velkém sále Lucerny.

Nick Murphy fka Chet Faker vystoupí poprvé v Praze už 12. října Nick Murphy fka Chet Faker vystoupí poprvé v Praze už 12. října

Na kontě má spolupráce s producenty jako jsou Bonobo, Kaytranada nebo Flume. Největší hitovku Gold vidělo na YouTube více než 180 milionů fanoušků a na letošní rok chystá návrat a druhou dlouhohrající desku Run Fast Sleep Naked.

Colours of Ostrava, den III.: Robert Plant, Bastille, Chet Faker i WWW

Deska Run Fast Sleep Naked vznikala během posledních několika let na cestách, které Murphy podnikal sám s mikrofonem v kufru. Inspirován myšlenkami amerického religionisty Josepha Campbella se ponořil se do intenzivního sebepoznávání: „Když sedíš na jednom místě moc dlouho, usadíš se a přestaneš zažívat a objevovat svět novým způsobem. Jednou mi došlo, že existuje cesta, po které se můžu vydat, abych nakopl sám sebe a získal větší sebevědomí,” nechal se slyšet.

Colours of Ostrava: 7 NEJ momentů třetího dne

Díky pronikavým písním s kaleidoskopickou produkcí je Run Fast Sleep Naked hypnoticky upřímným dokumentem tohoto hledání.

Album vychází 26. dubna a podílel se na něm Dave Harrington z projektu Darkside.

Text: TZ

Témata: Chet Faker, Nick Murphy, Velký sál Lucerny, Praha, koncert

zavřít