Nové desky: Na začátku listopadu potěší fanoušky Škwor, Slza i Sam Smith

Vydáno 30.10.2017 | autor: redakce

Listopadová nabídka nových alb dává tušit, že se blíží Vánoce. Smršť novinkových titulů zahajujeme se jmény jako Škwor, Slza, Maroon 5, Sam Smith nebo František Černý

Nové desky: Na začátku listopadu potěší fanoušky Škwor, Slza i Sam Smith Nové desky: Na začátku listopadu potěší fanoušky Škwor, Slza i Sam Smith

 Škwor - Uzavřenej kruh

Dle slov kapely je novinka o něco tvrdší a "šlapavější" než předchozí studiové album Hledání IDentity. Chybět ale určitě nesmí ani nějaká ta balada a klasické "škwoří vypalovačky". To, na co se ale Škwor těší ze všeho nejvíc, je, až zahraje nové písně fanouškům naživo. Na velké turné vyrazí 9. února, zahajovací koncert proběhne v Ostravě, celkem bude šňůra čítat deset zastávek. Vrcholem oslav 20. výročí vzniku kapely pak bude speciální narozeninový koncert v pražské O2 Areně, který proběhne 9. listopadu.

Škwor vydá v listopadu desku Uzavřenej kruh, příští rok zahraje v O2 areně

 

Slza - Holomráz

Duo Slza přichází s druhou řadovkou Holomráz. V den vydání - 3. listopadu - proběhne autogramiáda v Bontonland Megastore Praha na Václavském náměstí, která se následně přesune i do dalších regionů. Symbolem alba je kontrast žáru, jenž představuje pozitivní emoce a mrazu, který představuje emoce negativní. Ústředním motivem a pojítkem všech skladeb je slogan "Ač holomráz je venku, žár je v nás". Naživo desku fanoušci poprvé uslyší v rámci halového turné, které odstartuje na jaře 2018.

Slza rozezpívala v Jirkově celé divadlo, předvedla i novinku Holomráz z chystané desky

 

Sam Smith - The Thrill Of It All

Sam Smith po více než třech letech od globálního úspěchu debutu In The Lonely Hour vydává album The Thrill of It All. Podílel se na něm jeho blízký přítel a dlouhodobý spolupracovník Jimmy Napes(Disclosure, Clean Bandit), producent Stargate (Rihanna, Coldplay, Katy Perry) a v neposlední řadě i hudebník Naughty Boy. První singl Too Good At Goodbyes se umístil na prvním místě v tabulkách Spotify, na YouTube získal přes 170 milionů zhlédnutí a stal se Smithovým šestým singlem, který v Británii suverénně opanoval hitparády. Druhý singl se jmenuje Pray.

 

Maroon 5 - Red Pill Blues

Výkonným producentem nové desky Maroon 5 se stal J. Kash, který se již v minulosti podílel na několika hitech kapely, ale znám je například i ze spolupráce s Charlie Puthem, Selenou Gomez, Arianou Grande či Carly Rae Jepsen. Novinka Red Pill Blues zároveň přinese i několik speciálních hostů - na albu bude ke slyšení americká r&b zpěvačka SZA, popová hvězdička Julia Michaels a američtí rapeři A$AP Rocky a LunchMoney Lewis. Aktuálně kapela útočí na přední hitparádové příčky singlem What Lovers Do s hostující SZA. 

 

František Černý - Šest křížků

František Černý, zpěvák, hudebník,  skladatel a textař skupiny Čechomor oslaví svoje kulatiny vydáním alba Šest křížků s podtitulem Franta 2017. Písně, které nevyužil pro Čechomor, si Černý schovával a s významnými narozeninami konečně přišel důvod je oživit. Dle zpěváka byla rozhodujícím momentem příležitost nahrát album se svými dcerami. Na albu nechybějí ani jistoty jako Majdalenka, kterou nazpíval společně s režisérem Petrem Zelenkou, s nímž točil kultovní Knoflíkáře a oceňovaný Rok ďábla, nebo bonusová Julie, kterou nahrál s Čechomorem a skupinou Wanastowi vjecy.

 


Dále vychází:

 

Témata: nové desky, Škwor, Slza, Sam Smith, Maroon 5, František Černý

zavřít