Rakouský monstr festival Nova Rock láká na salvu skvělé muziky: Linkin Park, Green Day, System Of A Down a další hvězdy

Vydáno 17.04.2017 | autor: Jan Trávníček

Jako každý rok už více než deset let, i letos se v červnu zhruba 60 tisíc fanoušků rockové a metalové muziky vydá do rakouského městečka Nickelsdorf. V období od 14. do 17. června se zde totiž uskuteční další ročník festivalu Nova Rock. A nabídka kapel je i tentokrát dechberoucí.

Rakouský monstr festival Nova Rock láká na salvu skvělé muziky: Linkin Park, Green Day, System Of A Down a další hvězdy Green Day na lednovém koncertě v Praze. Foto: David Webr

Headlineři jsou sázka na jistotu. Jména jako Linkin Park, Blink-182, System Of A Down a Green Day by sama o sobě zvládla zapůsobit jako velký magnet na příznivce kytarové hudby. Kromě nich se ale do městačka zhruba hodinu vzdáleného od Vídně chystají také Good Charlotte, Slayer, Five Finger Death Punch, Alter Bridge, Steel Panther, Sabaton, Mastodon, Of Mice & Men, Gojira, Suicide Silence, Architects, Epica, Hatebreed, Airbourne, Simple Plan nebo superskupina Prophets Of Rage.

TOP 10 nejlákavějších zahraničních festivalů v roce 2017 aneb Světové hvězdy za humny

Kdo si bude chtít od rockové, punkové a metalové nálože odpočinout u něčeho elektroničtějšího, šanci má u navrátivších se Pendulum, jejich bočnímu projektu Knife Party, dorazí také Fatboy Slim nebo nováček Rag 'N' Bone Man. Jako speciální host se na festival se svou jistě výživnou show vrátí také legenda osmdesátých a devadesátých let, herec a zpěvák David Hasselhoff.

vložte odkaz, text nemažte

Vstupenky jsou k dispozici na webu novarock.at.

Témata: Nova Rock, Linkin ParkBlink-182, System Of A Down, Green Day, Good CharlotteSlayer, Architects, EpicaAirbourne, Simple Plan, festivaly 2017

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít