Richard Müller se do Česka vrátí i se svými šansony

Vydáno 12.04.2017 | autor: redakce

Loni odehrál Richard Müller v Česku a na Slovensku desítky vystoupení, ani přidané koncerty a oficiální ukončení turné "To najlepšie tour" ale publikum nenasytily. Slovenská hudební legenda se k nám proto už po Velikonocích vrátí. Od 18.dubna do 2.května zavítá do Litoměřic, Jihlavy, Písku a do Zlína.

Richard Müller se do Česka vrátí i se svými šansony Richard Müller se do Česka vrátí i se svými šansony

Návštěvníci se mohou těšit na Milovanie v daždi, Rozeznávám, Koniec sveta, Po schodoch a řadu dalších hitů z Müllerova bohatého repertoáru v šansonové úpravě, se kterými zpěvák slaví od loňského roku na koncertních pódiích triumfální úspěch.

Richard Müller interview: Album 55 je můj Sgt. Pepper's, pokřtí mi ho budoucí prezident

"Děkuji mým fanouškům, moc si jich vážím. Podle reakcí a závěrečných ovací vestoje si myslím, že publikum tuto netradiční polohu písní přijalo výborně. Užívali jsme si to všichni. Mám radost, když vidím, že se mi podařilo je potěšit," říká Richard Müller, který koncem minulého roku vydal kritikou i veřejností ceněné jubilejní album 55, jež bylo po pár týdnech od vydání ověnčeno platinovou deskou za prodej.

vložte odkaz, text nemažte

"Do programu turné jsme zařadili i skladby z nového alba. Zazní tak například titulní 55 nebo skladba Julia Roberts, která je o nenaplněné lásce," dodává Müller.

Richarda Müllera budou na koncertech doprovázet kytarista Štefan Lengyel, klávesista Matej Benko, kontrabasista Martin Gašpar, na dechové nástroje Michal Žáček a bubeník a kapelník Juraj Kuchárek.

Richard Müller To najlepšie tour - přídavek:

18. 4. Litoměřice
19. 4. Jihlava
20. 4. Písek
2. 5. Zlín

tz, jm

Témata: Richard Müller, koncerty, turné

zavřít