Sjetý Marilyn Manson zase vyvádí. "Nechci spadnout na svůj penis!" řval na koncertě

Vydáno 03.08.2016 | autor: redakce

Na právě probíhajícím turné se Slipknot se Marilyn Manson prezentuje bizarním a nezřízeným chováním. Pády z pódia, zapomínání textu, hrátky se zvukařským pultem a ničení vybavení je pravděpodobně zaviněno silným vlivem alkoholu a drog.

Sjetý Marilyn Manson zase vyvádí. Zmalovaný Marilyn Manson na pražském koncertě v roce 2014. Foto: Petr Tibi

Manson dokonce na chvíli přerušil koncert, když dával instrukce technikům, aby opravili vytrhnutou kabeláž se slovy a rasistickou poznámkou: "Nerad bych zakopl o tento kapel a spadl na svůj penis, můžes to prosím opravit? Jo, a nejsi černoch, tak se na mě nedívej tak namyšleně." Na zpěvákovy projevy se můžete podívat na videích níže.

LIVE: Marilyn Manson nešokoval, hrálo se na jistotu

Australský kytarista Jona Weinhofen (ex kytarista Bring Me The Horizon) z kapely I Killed The Prom Queen na svém facebookovém profilu sdílel několik detailů k turné s Marilynem Mansonem.

"Strávil jsem s ním pět týdnů a nikdy jsem ho vlastně nepotkal, ale slyšel jsem ho na své techniky křičet: 'Pořezal jsem se, otřete ze mě tu krev, než dostanu AIDS, a připravte se, že dostanete padáka!' Jednou jsem ho pozoroval, jak z jeho podpaží bedňák otírá pot."

vložte odkaz, text nemažte

Na koncertě v Bristonu ve státě Virgínia Manson dokonce spadl z pódia.

Zpěvák příští rok na Valentýna plánuje vydat novou desku s názvem SAY10. Třeba do té doby přijde k rozumu. 

text: Jiří Staněk, foto: Petr Tibi

Témata: Marilyn Manson, Slipknot, Bring Me The Horizon

zavřít