VIDEOROZHOVOR: Vladimír Mišík - Téměř v závěru kariéry jsem se rozhodl, že se opřu o producenta

Vydáno 17.01.2019 | autor: Jarda Hudec

Vladimír Mišík se po letech zavřel do studia a nahrává v něm své nové album. Tentokrát ne v doprovodu kapely Etc, ale s producentem Petrem Ostrouchovem. Kromě toho nepřestává aktivně koncertovat. V únoru zahraje hned dvakrát v pražské Malostranské besedě, 8. března vystoupí na vyhlášení ankety Žebřík v Plzni, kde zároveň oslaví své narozeniny. 

VIDEOROZHOVOR: Vladimír Mišík - Téměř v závěru kariéry jsem se rozhodl, že se opřu o producenta VIDEOROZHOVOR: Vladimír Mišík - Téměř v závěru kariéry jsem se rozhodl, že se opřu o producenta

"S producentem Petrem Ostrouchovem a muzikanty kolem něj točím hromadu písniček," říká zpěvák. "Téměř v závěru své kariéry jsem se rozhodl, že se opřu o producenta. I s Etc jsme o tom vždycky snili". Žádný termín vydání Mišík zatím nemá. "Až to bude dobrý, tak to vydáme," dodává.

RECENZE: Vladimír Mišík nemá v repertoáru krátkodobé hity, ale kvalitní trvalky

Ani po sedmdesátce nepřestává hojně koncertovat. Například v únoru hned na dva večery obsadí pražskou Malostranskou besedu. "Nejraději mám kluby pro asi 100, 150 lidí. Kontakt s publikem je tam přímý, já vidím na diváky, oni vidí na mě," zamýšlí se. Nebrání se ale ani velkým sálům a festivalům.

S kapelou Etc působí už 45 let. "Stále funguje skvěle, a to i s různými obměnami na muzikantských postech. Vždycky si to našlo svůj tvar a myslím si, že kapela dodnes hraje excelentně." V rozhovoru zavzpomínal i na kytaristu Radima Hladíka, se kterým roky spolupracoval.

VIDEO: Tomáš Klus, Divokej Bill, Vladimír Mišík, Jakub Kohák a další točili spot Žebříku

Vladimír Mišík bude k vidění a slyšení také 8. března v Plzni na vyhlášení ankety Žebřík. Dále vystoupí Divokej Bill, Gaia Mesiah, Tomáš Klus a Mydy Rabycad. Moderování se zhostí Jakub Kohák a Iva Pazderková.

video: Karel Holubička, foto a rozhovor: Jarda Hudec

Témata: Vladimír Mišík, Etc, Radim Hladík, Žebřík

zavřít