BIZÁR: K smíchu, nebo k pláči? Zaprodaný Přemek Forejt nahrál singl pro McDonald’s

Vydáno 17.08.2022 | autor: redakce

O spolupráci Přemka Forejta a fastfoodového řetězce McDonald’s toho již proběhlo spoustu. Mnozí nedokáží pochopit, jak se uznávaný šéfkuchař mohl takhle zaprodat společnosti, jejíž jídlo nepatří mezi nejkvalitnější na trhu. Pokud jste si ale mysleli, že potrhlejší reklamní videa než ta, v nichž Forejt kontroluje onu zmiňovanou kvalitu, již nevzniknou, pletli jste se. Své partnerství teď Forejt s McDonald’s pozvedli na novou úroveň. A nutno podotknout, že mnohem bizarnější.

BIZÁR: K smíchu, nebo k pláči? Zaprodaný Přemek Forejt nahrál singl pro McDonald’s BIZÁR: K smíchu, nebo k pláči? Zaprodaný Přemek Forejt nahrál singl pro McDonald’s

Člověk by se až divil, jak hluboko jsou ostatní schopni klesnout pro peníze. Natožpak slavný šéfkuchař, který by měl propagovat úplně jiné typy surovin. Lepší nabídka však asi nepřišla. A tak se Forejt zaprodal McDonald’s, přičemž nejdříve natočil pofiderní video o kvalitě surovin a nyní rovnou singl. Proč totiž nevyužít jeho pěveckého potenciálu, že?

TOP 8 videoklipů týdne: Marek Ztracený točil s Rodenem, Adam Mišík s raperkou Luisou a Nebe si přizvali Přemka Forejta

Forejt se již několikrát představil jako zpěvák. Uznejme, že jeho hlas nepatří mezi ty nejlepší v České republice, ale hit Stella zvládl s bravurou, a pokud by stejnou cestou pokračoval i dále, zřejmě by jeho fanoušci z každé nové písně šíleli nadšením. Pak ale kuchař nahrál singl s Dymytry a svou partnerkou Evou Burešovou, který nebyl tím pravým ořechovým a aktuální novinku Mc’n’Roll už nelze označit za nic jiného než bizár.

Ve videoklipu Forejt hraje na nástroj zvaný playtronica, přičemž tisková zpráva hrdě vyzdvihuje, že je šéfkuchař prvním, kdo ve vizuálu tento unikátní nástroj, z nějž je možné rozehrát prakticky cokoliv, použil. No, a tak v novince vidíme kuchaře, jak hraje na hamburgery. „Hudba a jídlo jsou moje dvě velké vášně a v životě by mě nenapadlo, že je můžu takhle propojit. Vyměnit kytaru za hamburger? To je prostě pecka,“ nechal se slyšet. Myslíme, že by s ním určitě ostatní muzikanti souhlasili… Tomu se prostě nedá odolat!

Nechybí pak samozřejmě slova o tom, jak jsou suroviny McDonald’s výborné. „Prý jsou tak dobré, že se na ně dá i hrát. No a ono to doopravdy jde. Je to neskutečné, bizarní, neokoukané,“ říká Forejt, kterému text i hudbu složil Jiří Burian. Jenže ten si v rámci svého alter ega Kapitána Dema na podobně bizarních skladbách zakládá. Ke kuchaři prostě nesedí. Stejně jako „rapové“ copánky, které si kvůli natáčení nechal udělat. Tohle se vážně nepovedlo.

red, foto: Jakub Havlík
Témata: Přemek Forejt, McDonald’s, Mc’n’Roll, singl

zavřít