TOP 7 videoklipů týdne: Kryštof v romantické baladě, Eva Burešová odpovídá hejterům a Štěpán Kozub nahrál píseň k hororu

Vydáno 09.11.2021 | autor: Andrea Štipčáková

Kryštof vydávají další singl z aktuálního alba Halywůd. Je jím píseň Do nebe se propadám, ke které formace natočila videoklip. V něm si hlavní role střihli Richard Krajčo a Patricie Pagáčová, režie se ujala Karin Krajčo Babinská. Novinku představuje také Eva Burešová, jež odpovídá hejterům na negativní komentáře písní Úsměv Mony Lisy. Štěpán Kozub nahrál s Barbarou Kanyzovou titulní skladbu k hororovému snímku Hrana zlomu a Mersi se ozývá se svým čtvrtým singlem. Přemek Forejt nahrál svou první píseň v angličtině a novinky představili také Ben Cristovao a Berenika Kohoutová.

TOP 7 videoklipů týdne: Kryštof v romantické baladě, Eva Burešová odpovídá hejterům a Štěpán Kozub nahrál píseň k hororu TOP 7 videoklipů týdne: Kryštof v romantické baladě, Eva Burešová odpovídá hejterům a Štěpán Kozub nahrál píseň k hororu


Kryštof
v emotivním videoklipu

Kryštof vydávají emotivní videoklip k singlu Do nebe se propadám. Vedle Richarda Krajča si v něm hlavní roli zahrála Patricie Pagáčová, ve snímku se objevují také ostatní členové formace.

ROZHOVOR | Richard Krajčo: Mám pocit, že se blížíme k názorové diktatuře. Na novém albu se mi líbí úplně každá písnička

"Klip mě stál opravdu hodně úsilí. Během procesu se pokazilo, co se dalo, školil mě, hrál si se mnou, nutil mě hledat jiná řešení, zažívat extrémní situace a stát si za svým i za cenu hádek. Ale teď je na světě a já jsem ráda za to, jaký je. Je přesně podle mých představ," uvedla Babinská.

Štěpán Kozub a Barbara Kanyzová nahráli titulní skladbu k hororu

Herec Štěpán Kozub se již poněkolikáté pasoval do role zpěváka a s Barbarou Kanyzovou nahrál píseň Kdybych k vycházejícímu dramatu Hrana zlomu. Hudbu k folklorně-industriální skladbě složil Jakub Rataj, o text se postarala sama její interpretka. Videoklip vychází z filmových scén, divák v něm může vidět například potemnělý interiér domu, který je plný tajuplných předmětů či typickou hororovou masku ve tvaru ovčí hlavy.

TOP 6 videoklipů týdne: Ben Cristovao našel svou osudovou, Wohnout v klipu plném animací a Štěpán Kozub v roli šaška

Eva Burešová posílá vzkaz hejterům

Zpěvačka Eva Burešová vydává svůj další samostatný singl, na kterém opět spolupracovala s Václavem Noidem Bártou. Novinka se jmenuje Úsměv Mony Lisy a jejím prostřednictvím zpěvačka a herečka odpovídá hejterům na negativní komentáře k jejímu úsměvu.

TOP 6 videoklipů týdne: Totální nasazení vizuál natáčeli devět měsíců, Eva Burešová se ocitla v pohádce a Pokáč štve feministky

„Klip je jemný, decentní, přesně takový, jaký si píseň zaslouží. Bez zbytečných střihů, choreografie. Prostě tak akorát na to, aby člověk vnímal text a melodii. Zároveň má i vtip i kouzlo s pointou,“ říká Burešová k vizuálu, který byl natočený na jeden záběr.

Ben Cristovao se zabývá klimatickými změnami

Ben Cristovao vydal videoklip ke skladbě Nejlepší, kterou nahrál ve spolupráci Karolem Komendou. Upozorňuje jí na klimatické změny. Vizuál se natáčel v třídícím centru Chrášťany, režíroval ho Timbalado.

Přemek Forejt vydává druhý singl, první v angličtině

Po hitu Stella se šéfkuchař Přemek Forejt odhodlal vydat svůj další singl. Je jím píseň Please, kterou pro něj opět napsala formace Nebe. Romantickou baladu doprovází tématický videoklip, který vznikl pod taktovkou Martina Švece a Štěpána Petrů.

Berenika Kohoutová nechává nahlédnout do vztahu s manželem

Nový videoklip Bereniky Kohoutové k písni Tři tečky je hotovou love story. Zpěvačka jeho prostřednictvím vypráví příběh svůj a svého manžela Kryštofa. „Začátek naší love story je vlastně úplně přesně vidět v klipu. Kryštof mi poslal přes facebook tři tečky jako nejlepší pick - up line, co v tu chvíli vymyslel. No, pár dní trvalo, než jsem to vůbec zaregistrovala, ale potom jsme si začali psát a psali jsme si měsíc v kuse. Potom jsme šli na první rande... no a teď spolu máme dceru Lolu!" popsala Kohoutová.

Mersi se ozývá se čtvrtým singlem

Mersi o sobě dává vědět čtvrtým singlem Merci. Novinka je jakýmsi výletem do jeho nitra a jak sám zpěvák říká, „po trochu nervním singlu State of Mind přichází čas na relax“. Pro Mersiho je relax mentálním útěkem z reality na místa, kde mu je nebo bylo dobře, jako je například Latinská Amerika či pláže zalité sluncem a párty na nich.

Track se od předchozích zpěvákových liší hudebním stylem, ve kterém byl nahraný, a to je chill out. „Je to i takové ohlédnutí se zpět do bezstarostných devadesátých let, což se odráží i v celkovém „retro" zvuku. A člověk si při tom uvědomí, jak čas rychle běží a zážitky se rozplynou v nenávratnu. Zůstanou jen vzpomínky," říká Mersi.

Text: Andrea Štipčáková, foto: herminapress, promo, Championship
Témata: Kryštof, Štěpán Kozub, Barbara Kanyzová, Eva Burešová, Mersi, Ben Cristovao, Přemek Forejt, Berenika Kohoutová

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít