TOP 5 hvězd Masters Of Rock: Gene Simmons s vyplazeným jazykem i Helloween v unikátní sestavě

Vydáno 10.07.2018 | autor: Nicola Bernard

Další ročník festivalu Masters of Rock proběhne již tradičně v areálu vizovické likérky. Během čtyř dní se představí velká jména především metalové scény. Na koho se od 12. do 15. července mohou fanoušci nejvíc těšit? 

TOP 5 hvězd Masters Of Rock: Gene Simmons s vyplazeným jazykem i Helloween v unikátní sestavě TOP 5 hvězd Masters Of Rock: Gene Simmons s vyplazeným jazykem i Helloween v unikátní sestavě


HELLOWEEN
- Pumpkins united

"Sen řady metalových fanoušků se začíná naplňovat. Helloween vzkřísili historický line-up a mnozí tak nazývají 'Pumpkins United' reunionem roku. Na jednom pódiu se sejdou bývalí zásadní členové kapely, kytarista a zpěvák Kai Hansen a zpěvák Michael Kiske, společně se současnou sestavou," uvádí pořadatelé. Na téhle show na Masters of Rock zkrátka nemůžete chybět.

Helloween v Praze: Tříhodinová show připomněla zásadní milníky v historii kapely

GENE SIMMONS BAND - Poprvé v Evropě

K vidění bude i tvář známá ze skupiny Kiss. "Že je Gene Simmons rocker tělem i duší, už jistě všichni víme. Kromě neskutečně dlouhého jazyka, který neustále vyplazuje na svých koncertech, také plive krev. Gene Simmons je vlastně kontroverzní hvězda a podnikatel v jedné osobě. A poslední dobou je to s jeho slušným chováním ještě pikantnější – příkladem je den, kdy propagoval svou novou knihu a zaměstnancům televize pobíhal po kancelářích s obnaženou hrudí. Co na to říct, je to prostě rebel!" lákají organizátoři. Co asi provede na letošním ročníku?

Gene Simmons předvede na Masters Of Rock hity Kiss i délku svého jazyka

POWERWOLF - Nové album


Lamači prodejních žebříčků a vlčáci Powerwolf jsou zpět v plném pracovním nasazení. Jejich sedmé album představí v rámci letošního ročníku Masters. Produkci obstaral věhlasný Jens Bogren (Arch Enemy, Amon AmarthKreator). "Je to skvělý a vzrušující pocit, že s námi na tomto dobrodružství pracoval náš nejoblíbenější producent. Nemohl jsem se dočkat, až budeme nahrávat novou kapitolu metalové mše," říká kytarista Matthew Greywolf.

Metaloví Powerwolf, Epica a Beyond The Black zahráli v pražském Fóru Karlín

KORPIKLAANI - Speciální show


Folk-metalové hvězdy Korpiklaani připravují do Vizovic speciální set, ve kterém vystoupí s filharmoniky z Helsinek, ale hlavně s místními borci z kapely Fleret! Finové to rozjedou na Ronnie James Dio stage v neděli 15. července.

Folk Metal Superstars v čele s Korpiklaani ovládli MeetFactory

AVATAR - Metalový cirkus


Kdo už někdy na koncertě tohoto uskupení byl, ví, že se nejedná jen o dobrou přehlídku skvěle nadupané muziky obohacené o kytarové riffy a melodický kontext, ale i o skvělou koncertní show - jak vizuální, tak hudební. Mnoho fanoušků proto skupinu označuje za metalový cirkus. Třešničkou na dortu je navíc vizáž muzikantů. 

 

text: Nicola Bernard, foto: archiv

Témata: Masters Of Rock, Powerwolf, Avatar, Korpiklaani, Gene Simmons, Helloween

zavřít