Divným rokem okem fotografů | Autokoncert Wohnout, narozeniny ZakázanÝhoovoce nebo show Mňágy a Žďorp. Co všechno loni stihl Petr Hanč?

Vydáno 2021-02-04 08:31:39

Vážení fanoušci dobré muziky. I já jsem si pro Vás připravil takové best of z letošních koncertů. Jak nám rok 2020 pěkně začal, tak i v březnu rychle a smutně skončil. Vzpomeňte například na skvělé koncerty Dream Theater, The Australian Pink Floyd Show nebo Rose Tattoo. Ale nebudeme jen smutnit! I během léta se poštěstilo - hrálo se i zpívalo. Doufejme, že brzy přijde „ten“ zlom a budeme opět hopsat a popíjet na vyprodaných koncertech.

Text a foto: Petr Hanč
Témata: Oceanhoarse, Marco Hietala, teepee, Dream Theater, The Australian Pink Floyd Show, Debustrol, Pipes and Pints, Totální nasazení, Wohnout, Jaksi Taksi, ZakázanÝovoce, Anna K., Michal Hrůza, Mňága a Žďorp

Divným rokem okem fotografů | Autokoncert Wohnout, narozeniny ZakázanÝhoovoce nebo show Mňágy a Žďorp. Co všechno loni stihl Petr Hanč? Divným rokem okem fotografů | Autokoncert Wohnout, narozeniny ZakázanÝhoovoce nebo show Mňágy a Žďorp. Co všechno loni stihl Petr Hanč?

Zobrazit fotogalerii (16)

zavřít