Fenomenální show Iron Maiden. Heavymetalisté připravili českým fanouškům nevšední zážitek

Vydáno 2022-06-21 08:49:05

Britská heavymetalová legenda Iron Maiden přijela do Prahy v rámci turné Legacy of the Beast, aby představila aktuální album Senjutsu. Předskakovali němečtí Lord Of The Lost a australská čtveřice Airbourne, kteří rozehřáli návštěvníky vršovického Edenu svojí nespoutanou show. Kytarista a zpěvák se s vervou vrhl s kytarou do publika.

Mezitím se slávistický fotbalový stánek řádně zaplnil a dlouho očekávaný okamžik byl tu. Monstrózní scéna avizovala nevšední zážitek. Hned od začátku koncertu to byla skvělá show plná zvratů, pódiové kulisy měnily a scéna vizuálně dokreslovala každou píseň. "Mejdni" své fanoušky potěšili starými hity, které si pozpěvoval celý stadion. Chemie mezi muzikanty fungovala na jedničku, v hlavní roli s vynikajícím Brucem Dickinsonem. Zkrátka, byl to opět velký svátek pro všechny fanoušky metalové klasiky.

Foto: Lukáš Knoll
Témata: Iron Maiden, Legacy of the Beast, Lord of the Lost, Airbourne, Praha, heavy metal

Fenomenální show Iron Maiden. Heavymetalisté připravili českým fanouškům nevšední zážitek Fenomenální show Iron Maiden. Heavymetalisté připravili českým fanouškům nevšední zážitek

Zobrazit fotogalerii (64)

zavřít