AUDIO: U2 představili další singl z alba Songs Of Experience, které vyjde na začátku prosince

Vydáno 03.11.2017 | autor: redakce

Jedna z nejpopulárnějších rockových kapel světa U2 vydává své čtrnácté album Songs of Experience, které je pokračováním předchozí desky Songs of Innocence. Oba tituly odkazují na stejnojmenné dílo anglického básníka a mystika 18. století Williama Blakea. Již třetí singlová ochutnávka se jmenuje Get Of Your Own Way. 

AUDIO: U2 představili další singl z alba Songs Of Experience, které vyjde na začátku prosince AUDIO: U2 představili další singl z alba Songs Of Experience, které vyjde na začátku prosince

První vydaný singl You’re The Best Thing About Me se stal po více než dekádě skladbou, která se dostala mezi 20 nejhranějších písní, a dokonce se dočkala remixu od norské DJské superstar Kyga. Nové album navazuje na obrovský úspěch, který kapela zaznamenala s výroční reedicí alba The Joshua Tree a kritiky oceňovaným letošním stejnojmenným turné, kde U2 během 51 koncertů hráli pro téměř 3 miliony fanoušků.

Nejočekávanější desky podzimu: U2, Foo Fighters, Taylor Swift, Pink, Robert Plant a další

Tematicky je album silně ovlivněno radou irského básníka, novelisty a profesora dublinské univerzity Brendana Kennellyho "…piš, jako bys byl mrtvý." Výsledkem je kolekce písní ve formě intimních dopisů místům a lidem, kteří jsou blízcí Bonově srdci. Předmětem jsou zejména rodina, přátelé, fanoušci a on sám.

POSLECHNI SINGL GET OUT OF YOUR OWN WAY NA SPOTIFY

Deska se nahrávala v Dublinu, New Yorku a Los Angeles pod dohledem producenta Jacknifea Leeho, který v minulosti spolupracoval například s R.E.MOne Direction nebo Taylor Swift, a zpěváka One Republic Ryana Teddera, který je rovněž skladatelem a producentem.

tz, jm

Témata: U2, Songs Of Experience

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít