TOP 5 videoklipů týdne (73.): Beyoncé v zatopeném New Orleans i Def Leppard jako roboti

Vydáno 09.02.2016 | autor: David Stoklas

Jako každé úterý tu máme úrodu nových klipů. Primal Scream si libují v retru a Def Leppard zase ve sci-fi. Beyoncé provádí obscénnosti v prostředí New Orleans, The Drain ukazují podstatu rock’n’rollu a Decline naopak temnoty.

TOP 5 videoklipů týdne (73.): Beyoncé v zatopeném New Orleans i Def Leppard jako roboti Beyoncé během nedělního Super Bowlu

PRIMAL SCREAM VE VÍRU OLDSCHOOL TANCE

Retro je cool a čím dál víc hudebníků se k němu uchyluje. Teď i Primal Scream, kteří si v něm libují v jejich novém klipu. K roztančené a trochu i vrtošivé skladbě Where The Light Gets In se totiž nic jiného ani nehodí.

Primal Scream připravují na letošní březen vydání jejich dalšího studiového výtvoru. Jedním z hostů, kteří se na desce objeví, je i zpěvačka Sky Ferreira, jež svůj hlas propůjčila právě skladbě Where The Light Gets In.

DEF LEPPARD JAKO ROBOTI

Veteráni Def Leppard se pravděpodobně rozhodli trochu omládnout. V novém klipu se totiž přetransformovali do rock'n'rollových robotů. Kovová image z drátků a všemožných hejblátek jim docela sluší, ne?

LIVE: Mačové Def Leppard už hysterii nevzbudí, ale pořád válí

Na podzim minulého roku se mohli fanoušci Def Leppard už pojedenácté radovat z nové desky. Eponymní nahrávka vyšla 30. října po dlouhých sedmi letech od té předešlé s názvem Songs From The Sparkle Lounge.

BEYONCÉ V ZÁPLAVÁCH

Americká zpěvačka Beyoncé si připravila malé překvapení v podobě nečekaného vydání nového singlu Formation. Klip k němu je samozřejmě zajímavý. Zatopené New Orleans, sexy Beyoncé, boj za práva afroameričanů a dunivý r'n'b rytmus.

VIDEO: Na Super Bowlu vystoupili Coldplay, Bruno Mars i Beyoncé. Lady Gaga oslnila americkou hymnou

Asi jedním z vrcholů letošního roku bylo pro Beyoncé vystoupení o přestávce amerického Super Bowlu. Na pódiu se tam objevila po boku Coldplay a Bruna Marse.

THE DRAIN V RYTMU DUNIVÉ BASY

Život rock'n'rollového umělce není žádný med. Spíše je to jeden velký divoký večírek. A přesně o tom vyprávějí The Drain v jejich novém klipu. Za zvuku úderné basové linky ukazují, že "sex, drogy a rock'n'roll" není vůbec žádné vyčpělé klišé.

Dunivá pecka Love Myself je z jejich poslední desky Love, We, Love. Pokud je pro vás tato pražská garážová kapela zatím neznámou, vůbec neklesejte na mysli. Nikdy není pozdě pro tyto svěží a nadějné objevy.

DECLINE MAJÍ RÁDI TEMNO

Hudební tvorba kapely Decline svým stylem připomíná Depeche Mode. A asi nejen proto zahalili nový vizuál do jakési nedostupné a tajuplné temnoty, která je s výraznými elektronickými aranžemi v takřka dokonalém souznění.

Decline jsou na scéně už od roku 1992. Ve svém raném období se věnovali převážně tvorbě založené na odkazech The Cure i zmíněných Depeche Mode. Nedávno vydali EP s názvem Reborn, které obsahuje čtyři velmi povedené písně.

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít