TOP 7 videoklipů týdne: Miley Cyrus a Nicki Minaj ukazují zadky, Ben Cristovao mluví o depresích

Vydáno 04.12.2018 | autor: Andrea Štipčáková

Miley Cyrus a Nicki Minaj nabízí detailní záběry svojí zadnice, No Name našli nejkrásnější místa v Česku a na Slovensku, aby zavzpomínali na společnou historii. Ben Cristovao se zpovídá z depresí, kterými trpěl, a Ariana Grande zaútočila na rekordy YouTube. Def Leppard se rozhodli předělat "depešácký" song Personal Jesus.

TOP 7 videoklipů týdne: Miley Cyrus a Nicki Minaj ukazují zadky, Ben Cristovao mluví o depresích TOP 7 videoklipů týdne: Miley Cyrus a Nicki Minaj ukazují zadky, Ben Cristovao mluví o depresích


Ben Cristovao
připravil temný song

Ben Cristovao vydal trochu temnější song, který zrovna není o lásce, cestování a užívání si života, jak tomu u něj obvykle bývá. V textu mluví o depresích a vzpomíná na období, kdy s nimi bojoval. Klip vyrazil natáčet s režisérem Tomášem Kasalem do Sarajeva. Ben Cristovao před pár dny oznámil vyprodanou stanovenou kapacitu O2 areny, nyní jsou v prodeji jen horní sektory.

Ben Cristovao interview: Bojové sporty mě učí upřednostnit profesionální názor před vlastním egem

No Name vzpomínají na společnou republiku Čechů a Slováků

No Name vybrali k novému klipu nejkrásnější scenérie z Česka a Slovenska, některé záběry dělají opravdu dojem. "Písnička je inspirovaná historií, soužitím Slováků a Čechů, událostmi na náměstích i okupací," dodává ke klipu frontman Igor Timko. Příští rok vyrazí No Name na akustické turné, zastaví se celkem ve třiadvaceti městech.

Calin si pozval na hostovačku Bena Cristovao

Calin, výrazné jméno alternativnějšího hip hopu u nás, a Ben Cristovao si našli bláznivou stíhačku. Přes trochu vzletně romantický název Děvče v první řadě jde vlastně o potrhlou a žárlivou přítelkyni, která chce mít oba kluky jen pro sebe. Klip natočil Radim Zbořil, na námětu i scénáři se podílel i samotný Calin. 

Miley Cyrus vystavuje zadek pro Marka Ronsona

I kdyby byl klip sebelepší, stejně si budou všichni povídat o tom, jak v něm Miley Cyrus špulí zadek. Prostě hlavní je zaujmout a Marku Ronsonovi nejspíš nevadí, že smetanu slízne zase ona. Ale klip si pusťte, třeba vás tam zaujme i něco jiného.

RECENZE: Miley Cyrus si na desce Younger Now dopisuje svou pohádku

Def Leppard přezpívali Personal Jesus od Depeche Mode

Rockeři Def Leppard tentokrát nepředstavili svůj vlastní singl, ale slavnou píseň Personal Jesus od Depeche Mode. Video je velmi jednoduché, z velké většiny sestává z černobílých záběrů na jednotlivé členy formace. Společně s klipem přichází skupina také s albem, jehož playlist budou tvořit pouze covery. A nejen ty si pak budou moci poslechnout fanoušci Def Leppard na turné Hysteria, které odstartovalo v sobotu. Příští rok v červnu uvidíme kapelu i v Praze.

Def Leppard a Whitesnake společně zbourají pražskou O2 arenu

Ariana Grande překonala rekord YouTube

Čerstvá novinka Ariany Grande s názvem Thank you, next zlomila rekord YouTube. Za prvních čtyřiadvacet hodin ji vidělo 47 milionů lidí. V písni zpívá Ariana o klucích, s nimiž randila, a vzpomíná na to, co jí který vztah přinesl. Vizuální podoba písně byla inspirována filmem Protivný, sprostý holky a zpěvačku v něm uvidíme jako roztleskávačku, "šedou myš" či bohatou holku.

RECENZE: Ariana Grande je školačkou se slůvkem "sexy" na rtech

Sexy Nicki Minaj předvedla svou dobrou formu

Nicki Minaj toho ve své novince Good Form ukázala hodně. Zahraniční média dokonce hovoří o nejerotičtějším klipu, jaký kdy zpěvačka a rapperka natočila. Na natáčení si zvolila opravdu odvážné outfity, které toho příliš nezahalují. Kromě Nicki Minaj si v klipu zahrál také Lil Wayne, jenž však v původní verzi skladby chybí. Remix nahrál pro účely singlu až o něco později.

VIDEO: Nicki Minaj znovu vrtí zadkem, pozoruje ji Robin Thicke

 text: Kateřina Nováková, Andrea Štipčáková

Témata: Miley Cyrus, Ben Cristovao, Calin, No Name, Ariana Grande, Nicki Minaj, Def Leppard

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít