TOP 7 videoklipů týdne: Richard Müller zpívá o Anomálii, Lenny a Marpo o vztahových problémech

Vydáno 26.05.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Lenny po třech letech opět natočila videoklip se svým partnerem Marpem, Petr Bende si pak k tvorbě vizuálu novinky Je čas jít dál přizval své děti. S taneční peckou se hlásí Lady Gaga s Arianou Grande, které zpívají o prolitých slzách, novinku má i Machine Gun Kelly. Se silnou duševní zpovědí přichází Richard Müller, tu tělesnou připravila Giudi. Velký návrat hlásí ikoničtí Kill The Dandies!.

TOP 7 videoklipů týdne: Richard Müller zpívá o Anomálii, Lenny a Marpo o vztahových problémech TOP 7 videoklipů týdne: Richard Müller zpívá o Anomálii, Lenny a Marpo o vztahových problémech


Lenny
a Marpo ve vztahové rozepři

Už druhý společný singl si pro své příznivce připravili zpěvačka Lenny a rapper Marpo. Jde o píseň Easy, která je v podstatě pokračováním jejich předchozího duetu Kruh. Námětem klipu se stala vztahová rozepře, během které po sobě partneři hází lahve a spalují společné fotografie. Autorem dramatického videa je Ondřej Kudyn.

RECENZE: Tvorba Lenny se na desce Weird & Wonderful rovná zahraniční produkci

 


Richard Müller
se už dávno nepotřebuje přetvařovat

Po delší odmlce přichází Richard Müller s novou skladbou Anomália. Tu pro něj napsal skladatel a textař Laco Rychtárik, který procházel těžkým obdobím. Jeho podstatu zakomponoval do textu písně. Jak se nechal Müller slyšet, osobně se s autorem písně dosud nesetkali, ale to už se snad brzy změní. “Napsal písničku, která mi úplně mluví z duše,” řekl Müller. Jednoduchý klip s důrazným detailem zpěváka natočil Richard Raiman. 


Petr Bende
vzkazuje: Je čas jít dát

Novinku představil v minulém týdnu také Petr Bende. Zpěvák se tentokrát rozhodl převést do vizuální podoby píseň Je čas jít dál, která má rádiový potenciál. Klip natáčeli členové Bendeho skupiny na mobilním telefonu, jednotlivé záběry pak poskládal dohromady Vladimír Františ. Nejvíce prostoru ve videu získal zpěvák, který si pro jeho účely dokonce nechal od svých synů pomalovat obličej.

 


Lady Gaga
a Ariana Grande oslavují slzy

Taneční singl Rain On Me mají na svědomí Lady Gaga a Ariana Grande. Slovo rain, v překladu déšť, je v jejich případě synonymem nejen pro pláč, ale také pro alkohol, který zejména starší z interpretek pomáhal v těžkém období otupit mysl. Tato symbolika provází také celý videoklip, v němž zpěvačky v dešti a v sexy oblečcích tančí a oslavují všechny slzy, které prolily.

LIVE: Ariana Grande v Praze s kulisami šetřila, spoléhala na tanečníky a svůj hlas


Kill The Dandies
! ohlašují novou desku 

S novým singlem se hlásí tuzemští Kill The Dandies. Na podzim se dočkáme jejich celého nového alba. Klip k I May Even Dance vznikl z práce režiséra a střihače Šimona Šafránka a kameramana Zbyňka Kunce. 


Giudi
se nebojí jít až na kůži

Minimalistický klip plný nedokrášlených záběrů z postprodukce přináší žánrově fluidní zpěvačka Giudi. Nobody je o procesu přijímání sebe, o sebeuvědomění a následném posunutí vědomí do vyšší úrovně. Art directorem a iniciátorem nového klipu je mladý umělec Jakub Ra.


Machine Gun Kelly
si splnil sen, v klipu mu tančí Meghan Fox 

Meghan Fox je hlavní hvězdou nového sexy klipu Machine Gun Kellyho. Meghan v klipu tančí ve spodním prádle a nakonec Kellyho usmaží fénem ve vaně. Protože tak to prostě někdy chodí. 

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková foto: archiv interpretů, archiv iREPORT

Témata: Lady Gaga, Ariana Grande, Lenny, Marpo, Petr Bende, Machine Gun Kelly, GiudiRichard Müller

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít