TOP 5 videoklipů týdne: Yzomandias děkuje rodinnému zázemí, Martin Harich ve svém nejlevnějším vizuálu kariéry a Fiedlerski o setrvání ve špatném stereotypu

Vydáno 09.02.2021 | autor: Andrea Štipčáková

Aktuální přehled videoklipů týdne otevírá Fiedlerski s novinkou Black hole, kterou nahrál se zpěvačkou Annabelle. Yzomandias odkrývá rodinné zážitky a Martin Harich natočil ve Spojených státech amerických svůj nejlevnější vizuál v kariéře. Alice Cooper vzdává v novém vizuálu hold Detroitu a Kesha bojuje s vnitřními démony.

TOP 5 videoklipů týdne: Yzomandias děkuje rodinnému zázemí, Martin Harich ve svém nejlevnějším vizuálu kariéry a Fiedlerski o setrvání ve špatném stereotypu TOP 5 videoklipů týdne: Yzomandias děkuje rodinnému zázemí, Martin Harich ve svém nejlevnějším vizuálu kariéry a Fiedlerski o setrvání ve špatném stereotypu


Fiedlerski nachystal další hitovku

Po lednovém hitu Pápá s Benem Cristovao a Stein27 vydává Fiedlerski nový singl Black hole. Na něm spolupracoval se zpěvačkou Annabelle a britským rapperem V.I.C. Má jít o feel good písničku, která ale přitom nemá pohodový obsah. "Je doslova o černý díře, do který se můžeme nevědomky dostat, když setrváváme ve špatným stereotypu, co nás postupně rozkládá,” vysvětluje Annabelle. Klip točil opět Ondřej Kudyn.

Yzomandias ve zpovědi o kráse rodinného krbu

Rodinné zážitky z minulosti odkrývá v novém videoklipu Rodinnej typ člen labelu Milion+ Yzomandias. Už za pár dní má vyjít pokračování alba Prozyum z minulého roku. Klip byl vytvořený v režii Petra Simona.

Letokruh ve znamení hiphopu. Festival otevřel Yzomandias, Viktor Sheen a další trendsetteři

Martin Harich natočil nejlevnější vizuál v kariéře

Nový videoklip Martina Haricha k písni Simple song patří mezi nejlevnější v jeho kariéře. Jak prozradil v chystaném rozhovoru pro iREPORT, natáčel ho na mobil a dron za pomoci přátel na cestách po Spojených státech amerických. Děj novinky se odehrává na farmě Yorktown Heights a dýchá z něj příjemná, oddechová atmosféra.

Alice Cooper vzdává hold Detroitu

Alice Cooper už zanedlouho vydá desku Detroit Stories, jejíž součástí bude i skladba Social Debris. K ní zpěvák natočil videoklip, v němž využívá kulis rodného Detroitu. Ve vizuálu nechybí pro město typické Rustbelt Studio, ani jeho ikoničtí hudebníci.

2021 jako rok metalu. Alba vydají Alice Cooper, Anthrax, Megadeth, Helloween a mnozí další hroziči

Kesha bojuje s vnitřními démony

Zpěvačka Kesha bojuje v novince Stronger sama se sebou, respektive se svými vnitřními démony. Skladbu nahrála se Samem Feldtem, který si v klipu střihl roli rozhodčího. Jak tenhle souboj dopadne?

Text: Kateřina Nováková, Andrea Štipčáková, foto: proma interpretů
Témata: Fiedlerski, Yzomandias, Martin Harich, Kesha, Alice Cooper

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít