TOP 6 videoklipů týdne: Billy Idol o sobě dává po letech vědět, The Weeknd nejspíš zaviní epileptický záchvat

Vydáno 17.08.2021 | autor: Kateřina Nováková

Novinku mezi hudebními klipy má Billy Idol, hvězda osmdesátých let, která se po sedmi letech od posledního alba opět hlásí o slovo. Trendy zpěvák The Weeknd zase anoncuje klipem k Take My Breath novou řadovku. Ze slovenských umělců se hlásí zpěvačka Sima a rapper Kali, za pozornost stojí taky nový klip Paulie Garanda a Viléma Čoka, který přichází s rockovou peckou Nebylo to mezi náma vždycky růžový.

TOP 6 videoklipů týdne: Billy Idol o sobě dává po letech vědět, The Weeknd nejspíš zaviní epileptický záchvat TOP 6 videoklipů týdne: Billy Idol o sobě dává po letech vědět, The Weeknd nejspíš zaviní epileptický záchvat

Sima vzpomíná na dětství

Vzpomínky na dětský čas strávený s kámoškami posloužil slovenské zpěvačce Simě jako materiál pro nový song Keď si so mnou. Hromada barev, smíchu a krásné slovenské krajiny - prostě pohoda. 

Kali má venku desátý klip v tomto roce

Už desátý videoklip v tomto roce vypustil do světa slovenský rapper Kali. Tentokrát k songu Kým ťa mám. Pohodový song s letním vibem je to,  co vám dodá optimistickou náladu na počkání.

Paulie Garand s posledním klipem alba Monology

Paulie Garand vypouští ven poslední videoklip ze svého aktuálního alba Monology, které nahrál na konci minulého roku uprostřed covidového lockdownu. Stejně jako v předchozích případech i tentokrát se Paulie rozhodl uzavřít desku vizuálem na skladbu Krystaly, která v lidech nejvíce rezonuje. Herečkou je Elizaveta Maximová, natočil ho uznávaný módní fotograf a režisér Marek Jarkovský.

The Weeknd oznamuje pátou desku

Ochutnávku z pátého studiového alba kanadského zpěváka představuje song Take My Breath. Osmdesátkové synťáky a beaty opět fungují skvěle, ale klip by mohl lidem s epilepsií trochu zavařit. Proto taky nakonec nebyl pouštěný před druhým dílem The Suicide Squad, jak bylo původně v plánu. 

Hvězda osmdesátek Billy Idol má po sedmi letech nový song

Billy Idol o sobě dává po letech vědět novým singlem Bitter Taste. Avizuje tím EP Roadside, které by mělo vyjít příští měsíc, konkrétně 17. září. V písni punkrockový zpěvák vzpomíná na to, jak se mu za poslední tři dekády změnil život, v roce 1990 totiž málem kvůli nehodě na motorce přišel o nohu. Produkci ípíčka si vzal na starost Butch Walker, který v minulosti spolupracoval s Green Day, Fall Out Boy nebo Weezer. Dosud poslední Idolova studiová deska vyšla v roce 2014 pod názvem Kings & Queens Of The Underground.

Nebylo to mezi náma vždycky růžový, zpívá Vilém Čok

Vilém Čok již zanedlouho vydá nové album 4 kruhy. Jako první ochutnávku z něj poslal fanouškům singl Nebylo to mezi náma vždycky růžový. „Na cédu jsem pracoval tři roky, další rok jsme ho s kapelou pilovali a  následné 2 roky jsem ho průběžně  natáčel. Ani jsem netušil, jaké překážky, vypětí a vůle musí být k tomu, vyprodukovat takovou hezkou placičku… Věnoval jsem mu zkrátka maximální energii a um, jakého jsem byl schopen. Proto věřím, že to bude další posun v mé tvorbě směrem nahoru a to ve všech oblastech. Tedy hudební, textové nebo zvukové… Zkrátka, bude to mazec," říká Čok.

Text: Kateřina Nováková
Témata: Sima, Kali, Billy Idol, Paulie Garand, The Weeknd

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024
zavřít