TOP 6 videoklipů týdne: Křížek a Basiková vzpomínají na Miladu Horákovou, Paulie Garand ukradl Rytmusovy obrazy

Vydáno 30.06.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Hojně skloňovaným tématem byla v uplynulém týdnu poprava Milady Horákové. Na zavražděnou právničku a političku vzpomínají v novém videu, které zrežíroval Michal Skořepa, také Honza Křížek s Bárou Basikovou. O další novinky se postarali Kali se Simou, Paulie Garand s Rytmusem, sesterské trio Haim, Majk Spirit a také kapela Bring Me The Horizon.

TOP 6 videoklipů týdne: Křížek a Basiková vzpomínají na Miladu Horákovou, Paulie Garand ukradl Rytmusovy obrazy TOP 6 videoklipů týdne: Křížek a Basiková vzpomínají na Miladu Horákovou, Paulie Garand ukradl Rytmusovy obrazy

 

Honza Křížek a Bára Basiková vzpomínají na oběti komunismu

Honza Křížek představuje po delší odmlce singl Křídla tažných ptáků, který natočil společně s Bárou Basikovou. Song reflektuje Křížkovo vnímání doby komunismu.

VIDEOPREMIÉRA: Vizionář Honza Křížek věští dobrý léto

Jeho vydání směřoval zpěvák ke Dni památky obětí komunistického režimu, kdy byla popravena Milada Horáková. Kromě ní se obětmi komunismu stali také Oldřich Pecl, Záviš Kalandra a Jan Buchal. Video, o které se postaral hudebník Michal Skořepa, dokresluje hlavní myšlenku songu.   

Paulie Garand ukradl Rytmusovi sbírku obrazů

Paulie Garand vydal novou desku Mezi prsty společně s DJem Wichem koncem května. Aktuálně z ní vydává singl Forma, k jehož nahrání si přizval i Pilu C a Rytmuse. Garand v klipu zaujme luxusním porno knírem doplněným slušivým párem naušnic. A taky tím, že okrádá Rytmuse o jeho sbírku obrazů. Za videem stojí tým Mystika Produkt. 

Paulie Garand a Kenny Rough odstartovali sérii koncertů na Vltavě. Vzhůru na palubu!

Kali a Sima v rytmu latino

Slováci Sima a Kali přichystali svým fanouškům letní párty song Toto leto v sympatickém latino duchu. Klip je plný barev a tančících lidí. Kali se v něm mihne jen na chvíli, konkrétně v jeho poslední třetině. O režii se postaral Juraj Škula.

Haim na prázdném parkovišti

Po podomácky natočeném klipu I Know Alone představují Haim plnohodnotné video. To dívčí uskupení složené ze sester Haimových vydalo k písni Don´t Wanna z alba Women in Music Pt III. Trio jej natáčelo na prázdném parkovišti v Los Angeles. Jeho režisérem byl Jake Schreier.

TOP 7 sourozeneckých kapel: Larkin Poe, Haim, Kings Of Leon a další

Majk Spirit představil novinku Lambada

Měsíc červen má Majk Spirit nabitý. Vydal novou desku, oznámil konání letního tábora pro teenagery - Spirit kempu, a vypustil do světa také klip k písni Lambada. Na ní se podílel slovenský DJ Michal Makuš říkající si Grimaso. Video samotné se odehrává v automobilu a v letadle a je plné speciálních efektů a barev.

Bring Me The Horizon se vrací k metalcoru

Bring Me The Horizon se v novince Parasite Eve vrací ke svým metalcorovým kořenům. A fanoušci šílí nadšením natolik, že o něm mluví dokonce jako o nejlepším songu, který kdy skupina napsala. Video k němu je přehlídkou široké škály vizuálních efektů. Postaral se o něj Oliver Sykes.

Text: Kateřina Nováková, Andrea Štipčáková, foto: archiv interpretů

Témata: Paulie Garand, Rytmus, DJ Wich, Pil C, Sima, Kali, Honza Křížek, Bára Basiková, Haim, Majk Spirit, Bring Me The Horizon

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít