TOP 6 videoklipů týdne: Paulie Garand v bizarních kulisách, Rammstein připomínají socialismus

Vydáno 30.04.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Přehledu nových videoklipů za uplynulý týden vévodí očekávané novinky od Rammstein nebo Taylor Swift, kteří lákají na svá chystaná alba. Zaujme i snímek skupiny Bastille, která jednoduchým lyric videem upozorňuje na závislosti dnešní doby. Z tuzemských interpretů se připomínají Paulie Garand nebo Verona

TOP 6 videoklipů týdne: Paulie Garand v bizarních kulisách, Rammstein připomínají socialismus TOP 6 videoklipů týdne: Paulie Garand v bizarních kulisách, Rammstein připomínají socialismus


Paulie Garand
 v bizarních kulisách

Už sedmý singl vydávají Paulie Garand & Kenny Rough ze svého aktuálního alba DANK. V tracku Démoni jsou kromě Paulieho slyšet i Roseck, Maniak a MC Gey. Klip se točil ve východoslovenském městečku Medzev a režie se ujali Mystika Produkt. Mystický, až lehce bizarní, takový snímek je - zakrvácené ruce, vražedné nepřítomné pohledy, usekané ruce. Tohle zkrátka není podívaná pro každého. 

Paulie Garand interview: Chtěl bych natočit film. Je to jediná nesplněná meta v mém životě


Bastille
utíkají od závislostí doby

Nový singl Doom Days od Bastille je o útěku od závislostí moderního světa - ať už na mobilních telefonech, pornu, fake news nebo třeba odmítání klimatických změn. Jako videoklip posloužilo jednoduché lyric video. Minulý týden kapela navíc zveřejnila nový online prostor pro komunikaci, a to svůj Doom Days Society.


Taylor Swift
a zpěvák Panic! At The Disco na duhovém tripu

Velkovýpravný klip plný vychytaných momentů a speciálních efektů tentokrát představuje trochu nečekaná dvojice - Taylor Swift a Brendon Urie z Panic! At The Disco. Režie se ujal Dave Meyers, který před nedávnem dělal s Billie Eilish, Imagine Dragons nebo Travisem Scottem a v minulosti dostal za klip pro Missy Elliot (Lose Control) Grammy. Zpěvačka songem ME! ohlašuje vydání už sedmé řadové desky.

RECENZE: Taylor Swift temnější pop reputaci nekazí


V klipu Verony si hlavní role zahráli fanoušci

Verona opět vyrazila natáčet do zahraničí. Po Spojených státech amerických vycestovala tentokrát na slunnou Korsiku, kde vytvořila video k romantickému singlu Planeta. V klipu si kromě Veroniky Stýblové a Petra Fidera zahráli také fanoušci skupiny, kteří si střihli roli zamilované dvojice. "Kirsten a Marek dělali přesně to, co jsme potřebovali, a myslíme, že výsledek je úžasný. Marek kupříkladu skočil do naprosto ledového horského jezírka, ale ten záběr za to stál. Dopadlo to skvěle a naprosto to překonalo naše očekávání," pochvaluje si spolupráci Veronika Stýblová.

 


Louis Tomlinson
splnil přání třiaosmdesátiletého Richarda

Louis Tomlinson prožívá jedno z nejhorších období ve svém životě. Po smrti matky mu zemřela také mladší sestra, a to jen krátce po vydání singlu Two Of Us, který právě na počest své maminky nazpíval. I kvůli tomu se pozdrželo vydání klipu, v němž mladý zpěvák několikrát vytvořil úsměv na tváři třiaosmdesátiletého Richarda. Pomohl mu totiž splnit si své největší sny - zazpívat si před davem lidí či projet se na horské dráze.

 


Rammstein
vzpomínají na socialismus

Skupina Rammstein zanedlouho vydá své nové album. Ještě než se 17. května deska objeví na pultech, mohou si fanoušci poslechnout novinku Radio. Černobílým klipem k ní kapela připomíná období, kdy byl v socialistických zemích zakázán poslech západního rádia. Video se natáčelo v Berlíně pod taktovkou Jörna Heitmanna.

TOP 10 videoklipů Rammstein: Sex, nahota, kanibalismus i pochmurná historie Německa

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Verona, Louis Tomlinson, Rammstein, Taylor Swift, Panic! At The Disco, Paulie Garand, Bastille

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít