TOP 8 videoklipů týdne (144.): Paulie Garand oslavuje rok 1987, Kendrick Lamar vzpomíná a Lenny čelí svým démonům

Vydáno 04.07.2017 | autor: Anna Hejkalová

Ani na začátku prázdnin nemůže chybět přehled nejzajímavějších klipů posledních dní. Hiphopové fanoušky potěší novými klipy Kendrick Lamar a Paulie Garand, kdo má raději kvalitní domácí pop, vezme zavděk remixem hitu Lenny. Činili se i Brandon Flowers, Nick Jonas a další. 

TOP 8 videoklipů týdne (144.): Paulie Garand oslavuje rok 1987, Kendrick Lamar vzpomíná a Lenny čelí svým démonům TOP 8 videoklipů týdne (144.): Paulie Garand oslavuje rok 1987, Kendrick Lamar vzpomíná a Lenny čelí svým démonům


DIVA BAARA, KRITIČKA STEREOTYPNÍCH VZTAHŮ

Členka vokálního kvarteta Yellow Sisters, Barbora Vaculíková alias Diva Baara, vydala svůj sólový debutový singl Jen pro jednou. Text písně kritizuje současný životní styl partnerů, kteří raději brouzdají po internetu, než aby si vážili společných chvil. Stereotypy partnerských vztahů by se měla zabývat i nová deska, která vyjde na podzim. Stylově se bude pohybovat mezi popem, jazzem a elektrosvingem, stejně jako tato píseň.

BRANDON FLOWERSTHE KILLERS SE VŽIJE DO PĚTI RŮZNÝCH ŽIVOTNÍCH PŘÍBĚHŮ

The Killers po pěti letech vydají svou pátou studiovou desku, tentokrát s názvem Wonderful, Wonderful. Produkci má na starosti Jacknife Lee, známý především jako producent U2. Klip pilotního singlu, The Man, poodhaluje osudy pěti různých mužů, které se nejdřív zdají zcela bezchybné, ale postupem času zjišťujeme, že zdání klame a opak je pravdou. Všechny tyto role hraje sám frontman kapely Brandon Flowers.

Brandon Flowers: Killers, Vegas a sólovka

KENDRICK LAMAR VYPRÁVÍ O SVÉ ŽIVOTNÍ CESTĚ

Již třetím videoklipem z letošní desky DAMN. Kendricka Lamara se stal ELEMENT. O významnou propagaci tohoto songu se postaral basketbalista Lebron James, který je zároveň i Kendrickův velký fanoušek. Sám Kendrick Lamar v této pecce popisuje, jak se z těžké rodinné situace dostal až tam, kde je dnes. O režii se postaral Jonas Lindstroem, který do scénáře vpravil i několik narážek na kultovní hlášky, ať už z filmové nebo rapové branže.

Nové desky: Kendrick Lamar má na albu U2 i Rihannu, Parov Stelar přichází s hořícím pavoukem

NEZASTAVITELNÝ PAULIE GARAND MÁ DALŠÍ SINGL

Paulie Garand má pro nás další novinku. Po šesti videoklipech k poslední desce Nirvana přichází na scénu singl nazvaný 1987, jehož beat vzešel od TrezorBeats. Song je součástí propagace nové kolekce SS17 streetwearové značky Garand Brand. Vizuál kolekce i klipu navrhnul Benjamin Buttler, který našel i neotřelou lokalitu, v níž byl snímek natočen.

Paulie Garand interview: Hudba je pro mě svět, kam se uzavřu a jsem v euforii, na svojí planetě

NICK JONAS VYZÝVÁ: POSLOUCHEJTE, CO ŘÍKAJÍ OSTATNÍ


Po více než půlroční prodlevě vydává Nick Jonas nový klip k singlu Remember I Told You. V černobílém videu natočeném Isaacem Rentzem tančí a také si lebedí ve vaně plné oříšků a pozoruje lidi procházející prázdnou místností. Píseň napsal během svého loňského turné, na kterém jej doprovázel Mike Posner. Ten se na ní podílel textově i tím, že v druhé části také rappuje. Kromě něj na songu pěvecky spolupracovala i britská hudebnice Anne-Marie. Ve videoklipu se pak na pár okamžiků objeví mladší bratr Nicka Jonase, Frankie.

BEA MILLER NA NOČNÍ PROJÍŽĎCE


Bea Miller chystá své další EP s názvem Chapter Two: Red a jako první vlaštovku z ní vypustila klip k songu Like That. V něm si během noční jízdy autem vylévá zlost na svého bývalého přítele, který se k ní nechoval příliš hezky. Jak sama přiznala, v písni se odráží její naštvanost z toho, jak dlouho smutnila po svém ex. Její napsání zpěvačce pomohlo rozchod překonat a stát se mnohem silnější a šťastnější osobou.

NA OSTROVĚ S CALVINEM HARRISEM A JEHO PŘÁTELI

Na opuštěném ostrově nás v barvami hýřícím videoklipu přivítá nejen Calvin Harris, ale také jeho přátelé. S Pharrellem Williamsem se budeme plavit loďkou na vodě, Katy Perry nám zazpívá v sytě žlutých šatech mezi květinami a Big Sean k tomu všemu zarappuje. Samotný Calvin Harris se pak představí s baskytarou v rukou. Feels je aktuálním singlem z nejnovější desky skotského DJe Funk Way Bounces a už teď je klip s více než 17 miliony zhlédnutími velkým aspirantem na hit léta.

LENNY STOJÍ TVÁŘÍ V TVÁŘ SVÝM DÉMONŮM

Nebývá zvykem, že interpret vydá k jedné písni hned dva videoklipy. Výjimkou potvrzující pravidlo je však v tomto případě zpěvačka Lenny, která se rozhodla vydat video i ke zremixované verzi Hell.o. V klipu je muzikantka okradena zlodějem zakrývajícím si obličej černou kapucí, kterého následně sleduje nočním městem až na střechu staršího domu. Tam zjistí, že honila osobu, kterou velmi dobře zná a bude tak muset stejně jako v původní verzi klipu čelit vlastním démonům.

vložte odkaz, text nemažte

text: Anna Hejkalová, Andrea Štipčáková

Témata: Diva Baara, The KillersKendrick Lamar, Paulie Garand, Calvin Harris, Lenny, Bea Miller, Nick Jonas

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít