TOP 6 videoklipů týdne: Dvojitá dávka Eda Sheerana, energická Lenny i ironické Rybičky 48

Vydáno 09.07.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Aktuální klipy týdne otevírá píseň Lovers Do Lenny, novinku si pro své fanoušky připravila také skupina Rybičky 48. Se songem vzniklým v útrobách auta přichází Paulie Garand, nový klip představila i začínající hudebnice Anna Beckerová. O dvojitou porci videozáběrů se postaral Ed Sheeran ve spolupráci s Khalidem, Brunem Marsem a Chrisem Stapletonem.

TOP 6 videoklipů týdne: Dvojitá dávka Eda Sheerana, energická Lenny i ironické Rybičky 48 TOP 6 videoklipů týdne: Dvojitá dávka Eda Sheerana, energická Lenny i ironické Rybičky 48


Lenny
zpívá o nepovedeném vztahu

Lenny přichází s novinkou Lovers Do, která bude součástí jejího chystaného druhého alba. Zpívá v ní o rozchodu, který může být pro oba z dvojice jakýmsi osvobozením. Dle svých slov v něm zpěvačka doslova pohřbívá to, co už je dávno mrtvé. Žádnou smutnou skladbu však nečekejte, novinka Lenny je naopak pořádně energická a optimisticky podaná. Videoklip k ní natáčela v Polsku. "Naším cílem bylo vytvořit jakousi road movie s jednoduchou zápletkou a osobitou tarantinovskou image. Natáčení bylo velmi náročné, za tři dny jsme naspali asi jen pět hodin," prozradila interpretka.

LIVE: Lenny málem propásla vlastní koncert ve Foru Karlín

 


Rybičky 48
si utahují z bio lidu

S novou skladbou přichází také kutnohorská partička Rybičky 48. V songu BIOLID (název je mimochodem odvozený od přípravku na hmyz) si utahuje z lidí, kteří milují bio produkty. Jak ale sami členové kapely přiznávají, ve skutečnosti si myslí, že na tom není nic špatného. "To nám ale nebrání v tom, abychom si z toho udělali srandu," uvedl zpěvák Kuba Ryba, jenž se kvůli klipu dokonce svlékl donaha. A to není všechno - ve videu si zahrál také Tomáš Klus, kterého skupina v songu zmiňuje.

Rybičky 48 to stále baví: Předposlední zastávku jarního turné ve Zlíně vyprodali

 


Dvojitá dávka Eda Sheerana

Nejenže se Ed Sheeran v uplynulých dnech hned dvakrát představil pražskému publiku, ale také zveřejnil rovnou dva nové videoklipy. Jak je již známo, zpěvák za pár dní vydá album plné duetů a spoluprací. Několik songů z něj už představil a ty další přicházejí postupně na řadu. A tentokrát došlo na písně Beautiful People, kterou nahrál společně s Khalidem, a Blow, na níž spolupracoval s Chrisem Stapletonem a Bruno Marsem. Zatímco video k prvnímu songu vám díky záběrům na jachtu, lidi v plavkách a party navodí letní atmosféru, po zhlédnutí druhého budete chtít nejraději vyrazit na rockový koncert.

LIVE: Ed Sheeran v Praze: Každá dívka měla pocit, že zpívá jen pro ni

 


Paulie Garand
vydává letní singl Loco

Po úspěšné desce DANK, která vyšla koncem minulého roku, vydává Paulie Garand nový singl s názvem Loco. Ten dle jeho slov vznikl naprosto spontánně v útrobách jeho auta a má všechny předpoklady stát se letním bangerem. Pěvecky se na písni podílela talentovaná slovenská hudebnice Zea, autorsky pak zpěvák Marcell.

Paulie Garand interview: Chtěl bych natočit film. Je to jediná nesplněná meta v mém životě

 


Anně Beckerové produkoval píseň Thom Artway

S příjemnou letní skladbou It Feels Like Spring přichází také Anna Beckerová, mladá písničkářka z Hradce Králové. Vizuální podoba skladby je sice jednoduchá, k melancholickému songu však naprosto sedí. O produkci písně se postaral zpěvák Thom Artway.

Text: Andrea Štipčáková

Témata: Lenny, Rybičky 48, Ed Sheeran, Khalid, Bruno Mars, Chris Stapleton, Paulie Garand, Zea, Anna Beckerová,  Thom Artway

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít