TOP 8 videoklipů týdne (128.): Thom Artway si troufl na U2, Robbie Williams obsadil do klipu svoji manželku

Vydáno 07.03.2017 | autor: Anna Hejkalová

Nový týden přináší novinky povětšinou světového formátu. Nové klipy představují Enrique Iglesias, ColdplayBruno Mars či Robbie Williams, který dokonce obsadil i svoji manželku. Pozadu nezůstávají ani česká želízka v ohni, s novou deskou a klipem přichází Mňága a Žďorp, talentovaný Thom Artway přidává předělávku třicet let starého songu od U2.

TOP 8 videoklipů týdne (128.): Thom Artway si troufl na U2, Robbie Williams obsadil do klipu svoji manželku Robbie Williams obsadil do klipu svou manželku


COLDPLAY
HYPNOTIZUJÍ FANOUŠKY, ABY SE TĚŠILI NA NOVÉ EP

Nová píseň z dílny Coldplay, Hypnotised, není singlem. Téměř šestiminutová klavírní skladba bude uzavírat chystané EP Kaleidoscope, jehož vydání kapela naplánovala na 2. června. Tím také Coldplay zažehnávají spekulace o konci své kariéry a dávají fanouškům znovu naději, stejně jako poslední věta písničky: "It was dark, now is sunrise." Na ohlášeném EP se objeví i skladba vytvořená ve spolupráci s The Chainsmokers, Something Just Like This, vydaná koncem února.

VIDEO: The Chainsmokers zlákali ke spolupráci Coldplay

JAN BENDIG TENTOKRÁT ANGLICKY

Novým singlem #DGF neboli Don’t Give A Fuck Jan Bendig vyjadřuje, že už ho hateři nezajímají. V tomto názoru ho podpořil americký rapper David Hi-Def Tuscher, který mu k tomuto počínání napsal text. Režisér klipu Lukáš Rejmon se řídil stejnou myšlenkou a inspiroval reálným životním osudem, kdy se Romka zamilovala do skinheada. Naštěstí skutečný příběh neskončil tak tragicky jako ten v klipu. 

BRUNO MARS OPĚT SÁZÍ NA SVŮJ TANEČNÍ TALENT

Pokud vás Bruno Mars během vystoupení na Brit Awards nebo Grammy nepřesvědčil o svém tanečním talentu, teď se mu to v klipu k písni That’s What I Like z desky 24K Magic pravděpodobně povede. Velmi jednoduchý klip založený na Brunově tanečních kreacích a animacích vytvořil Jonathan Lia, který v minulosti spolupracoval například s Beyoncé, Aliciou Keys nebo Marilynem Mansonem.

RECENZE: Bruno Mars je potřetí hitový, funky a sexy

TIBET ZNOVU OSLAVUJÍ PĚTADVACÁTÉ NAROZENINY

Brněnská kapela Tibet se naposledy vrátila k oslavě čtvrtstoletí své existence v klipu k písni Buď mou. Materiál na tento snímek byl z části sbírán již ve studiu, kde natáčeli desku Para.světy, jejíž příběh je dokreslen komiksem. Klip ale tvoří především záběry ze křtu a oslavného koncertu pětadvacátin. I proto se v něm objeví hosté jako Ilona Csáková, Tereza Černochová, Marek Vašut, Honza Křížek nebo bývalí členové skupiny.

ROBBIE WILIAMS OBSADIL DO SVÉHO KLIPU MANŽELKU

Robbie Williams zavítá v srpnu do České republiky, aby představil zdejším fanouškům svoji novou desku. Než přijede, ukrátíme si čekání jeho novým videoklipem k písni Mixed Signals. V klipu je znázorněna situace, kdy Robbie čeká na svoji manželku a nemůže se jí dovolat, zatímco ona se vyráží bavit na dámskou jízdu. V rámci svého tahu se dámy nezdráhají ukrást peněženku naivnímu nápadníkovi a flám tak může pokračovat dál s neočekávanou tečkou na závěr. Do snímku obsadil zpěvák svoji manželku Aydu Field.

 RECENZE: Chameleon Robbie Williams dává vybrat ze švédského stolu emocí

MŇÁGA A ŽDORP BLBNE V NAHRÁVACÍM STUDIU

Kapela z Valmezu letos slaví třicet let, závěr roku bude patřit oslavnému koncertu v pražském Foru Karlín. Nyní si nadělila novou desku Třínohý pes a z ní posílá ochutnávku Celý ten zbytek tebe. Klip natočil režisér Tomáš Krejčí, kterého jim doporučil Márdi z Vypsané fiXy. Video bylo pořízeno během nahrávání desky v brněnském studio SONO a číší z něho pohodová atmosféra, která panovala i při samotném nahrávání. 

LIVE: Mňága a Žďorp označila Prahu za hlavní město reggae a vzkázala, ať se nebojíme silných

THOM ARTWAY SI TROUFL NA COVER U2

Mladičký Thom Artway si po duetech s Markétou Irglovou či Maellou přizval na pomoc Matěje Morávka, který ho doprovází na kytaru ke coveru třicet let staré hitovky od U2 I Still Haven't Found What I'm Looking For. Jedná se o akustickou verzi této známé písničky. Klip se natáčel v intimních prostorách pražského Café V lese. Svým jednoduchým zpracováním a syrovým projevem podtrhuje Artway svoje muzikantské kvality, o kterých dal věděl na své loňské debutové nahrávce Hedgehog.

RECENZE: Thom Artway dává spojení "český písničkář" nový význam

ENRIQUE IGLESIAS PROMĚNIL AUTOBUS V TANČÍCÍ PARKET

Temperamentní popový zpěvák Enrique Iglesias vydal nový videoklip k latinskému singlu Subeme La Radio, ve kterém oslavuje hudbu se svými fanoušky. Na pomoc si přizval latinské zpěváky a rappery Descemera Bueno a Ziona & Lennoxe. Klip se natáčel na již světu přístupné Havaně. Pěvecká složka vznikala v útrobách provizorního autobusu. Klip zachycuje Enriqua, jak se baví s průvodem lidí v ulicích kubánského města.

LIVE: Enrique Iglesias v Praze vášnivě hecoval fanynky, na zpěv ale moc nedošlo

Text: Anna Hejkalová, Hana Bukáčková

Témata: Coldplay, Jan Bendig, Bruno Mars, Tibet, Robbie Williams, Mňága a Žďorp, Thom Artway, Enrique Iglesias

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

zavřít