Enrique Iglesias oslaví v květnu v Praze své narozeniny. Vylosovaní fanoušci se s ním setkají

Vydáno 14.12.2017 | autor: redakce

Španělská popová megastar Enrique Iglesias se vrací do Prahy. Speciálním koncertem v O2 areně 8. května oslaví narozeniny. Majitelé první tisícovky online vstupenek navíc soutěží o setkání s ním.

Enrique Iglesias oslaví v květnu v Praze své narozeniny. Vylosovaní fanoušci se s ním setkají Enrique Iglesias oslaví v květnu v Praze své narozeniny. Vylosovaní fanoušci se s ním setkají

V prosinci 2016 vystoupil Enrique Iglesias poprvé v České republice. Na vyprodaném koncertu tehdy slíbil, že se za svými českými fanoušky vrátí, a svůj slib nyní vyplní. Chystá pro ně navíc opravdu výjimečnou show. Zpěvák totiž vystoupí přesně v den svých narozenin, 8. května 2018. Prahu si tedy vybral jako jedinečné místo, kde svůj den oslaví velkolepým koncertem. Vystoupí v pražské O2 areně, která je největší tuzemskou multifunkční halou.

LIVE: Enrique Iglesias v Praze vášnivě hecoval fanynky, na zpěv ale moc nedošlo

Iglesias má pro své fanoušky ale navíc připravený jeden velmi speciální dárek. "První tisícovka vstupenek zakoupených přímo na webu Ticketportalu se dostane do slosování o Meet&Greet s Enriquem, dva vylosovaní šťastlivci se s ním pak budou moci v den koncertu setkat a k narozeninám mu popřát osobně!" vysvětluje Filip S.Filipov z pořádající agentury ART BG.

tz, jm

Témata: Enrique Iglesias, O2 arena

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít