TOP 6 videoklipů týdne: Taylor Swift cestuje po světě, Enrique Iglesias v čase

Vydáno 17.01.2018 | autor: Lucie Šimůnková

Svoje nové video představuje Taylor Swift, která fanoušky provede po různých koutech světa a vezme je na party s Edem Sheeranem, Enrique Iglesias se zase několikrát vrátí v čase a na slavnostní večeři se vydá mladší sestra Miley Cyrus Noah. U nás v Čechách nám svoji novinku představí Xindl X se Sabinou Křovákovou, Pipes and Pints a Poetika.

TOP 6 videoklipů týdne: Taylor Swift cestuje po světě, Enrique Iglesias v čase TOP 6 videoklipů týdne: Taylor Swift cestuje po světě, Enrique Iglesias v čase

Taylor Swift si užívá luxusu

Ed Sheeran, Taylor Swift a Future spojili své síly a vypouští do éteru video natočené ke singlu End Game. Osmadvacetiletá zpěvačka zavítá v novince hned do několika koutů světa. S Futurem se nejprve plaví na luxusní jachtě plující do Miami, poté si užívá zábavy v Tokiu, a na závěr se vypraví také do Londýna, kde se vozí v červeným double-deckeru, nebo se v noci prochází po Millenium Bridge. V baru pak paří s Edem Sheeranem. O režii se postaral Joseph Kahn.

RECENZE: Taylor Swift temnější pop reputaci nekazí

Novinka Enrique Iglesiase je plná vášně

O tom, jak se nejlépe seznámit s dívkou svých snů, přemýšlí v novém videu k písni El Baño Enrique Iglesias. Španělský zpěvák se v hotelovém baru setkává se sexy Pollyannou Uruena. Snaží se ji sbalit, jenže se mu to příliš nedaří. Vše pečlivě sleduje Eric Roberts, kterému se dvaačtyřicetiletého hudebníka několikrát zželí a vrátí jej zpět v čase. Zda Enrique Iglesias další šanci využije, se dozvíte v klipu. Ve skladbě si své sólo střihne také Portorikánec, jenž si říká Bad Bunny. Song El Baño a další Španělovy hity si budou moci jeho příznivci poslechnout brzy naživo. 8. května se totiž představí v pražské O2 aréně.

Noah Cyrus natočila extravagantní video

Noah Cyrus oslavila své osmnácté narozeniny novým klipem k songu One Way, jenž nahrála společně s One Bit. Barevné a extravagantní video vzniklo pod taktovkou Jona Wattse. Sestra slavnější Miley Cyrus nás v něm zve ke slavností večeři. Když s ostatními netancuje u stolu, předvádí oblečená do bílého svou sólovou choreografii v růžovo-modré místnosti. Na písni My Way se měla původně podílet Katya Edwards. One Bit se ji ale rozhodli zrychlit a nabídnout ji právě americké zpěvačce. A ta kývla.

Xindl X se Sabinou Křovákovou jsou věční nevěrníci

Nový singl Xindla X a Sabiny Křovákové nese název Věčně nevěrná. Skladba je současně úvodní písní chystaného filmu Milana Cieslara Věčně tvá nevěrná, ze kterého je sestříhaný i videoklip. Snímek se na filmová plátna dostane na konci února, ale klip nám již malinko napoví, na co se můžeme těšit. Jedním z taháků je bezpochyby hvězdné obsazení a zaručeně kopec srandy. Duet Věčně nevěrná se objeví na Xindlově novém albu Sexy exity, které vyjde na podzim tohoto roku.

Rocková nálož Pipes and Pints plná barev

Pipes and Pints jsou takřka po šesti letech zpět s novým odhodláním tvořit. A to doslova. Nový klip ke skladbě Rebel in my Veins totiž potěší jak tvrdého rockera, tak oko umělce. Nejen, že je velice dobře natočený, ale i laik, který kapelu nezná a neví, že se vrací po dlouhé době na scénu, z klipu vycítí, s jakou energií do toho kluci jdou. Práce s barevnými dýmovnicemi v opuštěné fabrice působí nespoutaně.

Lukáš Vincour (Pipes and Pints) interview: Život je hra, kterou hraji, jak nejlépe dovedu

Poetika upozorňuje, co se mnohdy skrývá Za oponou

V pořadí již čtvrtý singl Za oponou, to je další novinka kapely Poetika. Režie se tradičně ujal Ondřej Kudyn, který vsadil na klasický formát krásné dívky a muzikantů rapujících a zpívajících u bílého klavíru. Na první pohled se to může zdát jako klišé, ale ona myšlenka je přeci jen o něco hlubší. "Za oponou není tak úplně klasický love song. Šlo nám spíše o to, vyjádřit pocit odloučení. Doufáme, že se v textu najdou i jiní lidé, kteří v dnešní uspěchané době nemohou svým nejbližším věnovat tolik času, kolik by sami chtěli," komentují svou skladbu muzikanti.

Témata: Taylor Swift, Enrique Iglesias, Noah Cyrus, Ed Sheeran, Pipes and Pints, Xindl X, Sabina Křováková

Text:  Andrea Štipčáková, Lucie Šimůnková

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024
zavřít