TOP 6 videoklipů týdne: Thom Artway vydává první český singl a Ben Cristovao s Pam Rabbit zbourali posh párty

Vydáno 21.09.2021 | autor: Andrea Štipčáková

Thoma Artwaye jste doposud mohli znát jako písničkáře, který zpívá výhradně anglicky. Nyní vydává svůj první český singl Nezapomenout, ve kterém zpívá o osobě, se kterou  už dávno není v kontaktu. Další videoklip posílá svým fanouškům i Ben Cristovao, tentokrát na něm spolupracoval s Pam Rabbit. Novinky svým fanouškům poslali také Enrique Iglesias, Demi Lovato a G-Eazy, Maniak a DJ Wich nebo Lil Nas X.

TOP 6 videoklipů týdne: Thom Artway vydává první český singl a Ben Cristovao s Pam Rabbit zbourali posh párty TOP 6 videoklipů týdne: Thom Artway vydává první český singl a Ben Cristovao s Pam Rabbit zbourali posh párty

Thom Artway vydává svou první českou píseň

Thom Artway otevírá novou etapu své hudební kariéry, vydává totiž svůj první singl zpívaný v češtině. S tou koketoval už dříve, ale pouze na úrovni coverů. Z před dvou let si posluchači mohou například pamatovat jeho cover skladby Anděl Karla Kryla, později předělal také píseň Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě Václava Neckáře. I díky nim ztratil ostych zpívat v češtině.

Thom Artway a David Stypka v Olomouci ohromili hity i lidským přístupem

„Píseň je o vzpomínce na osobu, se kterou jsme prošli kus života. S osobou, se kterou sice již dávno nejsme v kontaktu, už ji vlastně neznáme, ale občas letmo vzpomeneme na hezké chvíle, které jsme spolu zažili,“ popsal zpěvák. Videoklip se z velké části natáčel u jezera Venuše.

Enrique Iglesias jako nenapravitelný romantik

Enrique Iglesias před časem oznámil, že již pravděpodobně nevydá žádné album. Že svá slova myslí vážně, dokázal i názvem poslední desky, kterou pojmenoval Final. Jako singl z ní nyní vydává píseň Pendejo, což v překladu znamená „hlupák“. Ve videoklipu se snaží oživit vztah se ženou, která mu zlomila srdce.

Demi Lovato a G-Eazy o ničení sebe sama

Ze zahraničí se hlásí také Demi Lovato a G-Eazy. Dvojice spolu nahrála singl Breakdown, kde zpívá o závislosti na drogách a alkoholu a o tom, jak můžou člověka zničit. Oba muzikanti mají z minulosti se závislostmi své zkušenosti, a tak působí song velmi autenticky. Ve videoklipu, který natočil Daniel CZ, jsou vystaveni titulkům, které se v souvislosti s nimi a uvedenými problémy v médiích objevily.

Maniak a DJ Wich si ulítli 

Prvních pár vteřin klipu Vodka & kaviar vás bude nejspíš nudit, záběry totiž působí jako mustr na všechny klipová hip hopová klišé. Další scéna už vám poradí, že jde spíš zase jenom o srandu přitaženou hodně za vlasy. Navíc doufáme, že se žádnému ze zvířat, které se natáčení zúčastnili, nic nestalo. Teda až tomu na rožni, samozřejmě. Nová deska Černej kůň producentské ikony DJe Wiche a stále oblíbenějšího Maniaka sklízí stále pochvalné recenze. 

Ben Cristovao a Pam Rabbit zbourali posh párty na zámku 

Ben Cristovao je už druhým rokem tváří jednoho z tuzemských mobilních operátorů. V rámci této spolupráce  dává příležitost skvělým talentům, kterých máme u nás víc než dost. Po producentovi Tome Prince a kapele John Wolfhooker natočil song a klip s talentovanou zpěvačkou Pam Rabbit. Song We’re All Gonna Fly je lehce šmrncnutý punk rockem, ale zní přitom dost aktuálně. Klip se natáčel na zámku Berchtold kousek od Prahy a taky v jedné pražské škole. 

Lil Nas X puritány posadí na zadek

Jedním z těch, kteří způsobili největší poprask na letošních Met Gala, byl určitě rapper Lil Nas X. V pátek 17. září vyšlo zpěvákovi debutové album Montero, ze kterého pochází taky track That’s What I Want. Složitý příběh o hledání lásky a vyrovnání se s tím, kým jsme je tématem klipu. 

 

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková, foto: Universal Music
Témata: Thom Artway, Enrique Iglesias, Demi Lovato, G-Eazy, Pam Rabbit, Ben Cristovao, Maniak, Dj Wich, Lil Nas X

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

zavřít