TOP 5 videoklipů týdne: Nečekaná spolupráce Bena Cristovaa a John Wolfhooker, Fiedlerski bez masky a emotivní novinka Demi Lovato

Vydáno 07.04.2021 | autor: Andrea Štipčáková

Nečekaná spolupráce Bena Cristovaa a kapely John Wolfhooker vyústila ve videoklip Tidal Wave s mnoha vychytanými momenty. S novinkami se z české scény hlásí také Monika Bagárová a Fiedlerski, rapper Kali si do singlu přizval Martina Císara a Demi Lovato uvedla emotivní song Dancing with the Devil.

TOP 5 videoklipů týdne: Nečekaná spolupráce Bena Cristovaa a John Wolfhooker, Fiedlerski bez masky a emotivní novinka Demi Lovato TOP 5 videoklipů týdne: Nečekaná spolupráce Bena Cristovaa a John Wolfhooker, Fiedlerski bez masky a emotivní novinka Demi Lovato

Demi Lovato v emotivním videoklipu

Demi Lovato ve videoklipu k songu Dancing With The Devil zrekonstruovala své předávkování v roce 2018. Emotivní novinka zachycuje nejen scény, které následovaly bezprostředně poté, co zpěvačku v bezvědomí našla její manažerka, ale také události, jež se staly před samotným předávkováním. Píseň je součástí stejnojmenného alba, které Lovato vydala 2. dubna.

TOP 5 videoklipů týdne: Je v pořádku nebýt v pohodě, zpívá Demi Lovato. S novinkami se hlásí i 7krát3 či Marthy

Fiedlerski odhazuje masku

Fiedlerski odstartoval svou sólovou kariéru už před rokem. Svou éru započal v masce, kterou však s novým singlem Bugs Bunny odkládá. Píseň nahrál s Marcellem a Totally Nothinem a uzavírá jí své debutové EP ID 2.21.92.

„Chtěl jsem tím završit temnější období, kde jsem experimentoval jak po hudební stránce, tak po vizuální. Proto taky maska na obalu EP symbolicky hoří. Neznamená to, ale že masku odkládám napořád, mám v hlavě další vize toho projektu, chci jít asi pořád trošku proti proudu. Nechci být svazovaný tím, že musím mít masku pořád, když jí budu chtít odložit na nějaký čas, tak to prostě udělám. Chci, aby to bylo autentický,“ vysvětlil Fiedlerski.

Monika Bagárová se proměnila v bohyni

Monika Bagárová se devět měsíců po narození dcery vrací znovu do práce. Svým novým songem Vášeň vyzývá fanoušky, aby bojovali za své sny a potěšení. V klipu je zpěvačka zobrazena jako královna, ale i jako snílek a obyčejná holka.

VIDEO: Monika Bagárová chystá nové album. Singl Never Feel The Same vzbuzuje očekávání

„S vášní bychom měli pracovat i hledat v životě radost, neměli bychom se bát v sobě objevit a ukázat světu každou vrstvu naší osobnosti a potěšení,“ uvedla zpěvačka.

John Wolfhooker a Ben Cristovao spolu

Docela nečekaná spolupráce se sešla v songu Tidal Wave. Rocková banda John Wolfhooker přizvala do skladby Bena Cristovao. Tohle spojení vzniklo vlastně jednoduše díky tomu, že předchozí song Omaga Bena Cristovao produkoval právě Filip Vlček (basák JW). O parádní klip s glitchy a dalšími vychytanými momenty se postaral režisér Honza Strach.

Rapper Kali a slovenský talent Martin Císar

Kali se v novém singlu spojil s talentovaným slovenským zpěvákem Martinem Císarem. V textu skladby Miliónkrát reflektují hledání té správné cesty a vizi, kterou v životě mají. To je Kaliho oblíbené téma a není se mu asi vzhledem k úspěšnému vývoji jeho kariéry moc co divit. Skladbu produkoval Hoodini.

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková, foto: promo interpretů
Témata: Demi Lovato, Fiedlerski, John Wolfhooker, Ben Cristovao, Kali, Martin Císar, Monika Bagárová

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít