TOP 8 videoklipů týdne (147.): Coldplay vzdávají hold imigrantům, Demi Lovato uspořádala domácí party

Vydáno 25.07.2017 | autor: Anna Hejkalová

Už čtvrté červencové vydání klipů týdne poznamenal smutek ze smrti Chestera Benningtona, Linkin Park totiž přispěli novým videem jen pár hodin před nalezením zpěvákova těla. O další klipy se postarali Coldplay, Demi Lovato, Nothing But Thieves a další. 

TOP 8 videoklipů týdne (147.): Coldplay vzdávají hold imigrantům, Demi Lovato uspořádala domácí party TOP 8 videoklipů týdne (147.): Coldplay vzdávají hold imigrantům, Demi Lovato uspořádala domácí party


COLDPLAY
VZDÁVAJÍ HOLD IMIGRANTŮM

Coldplay ve spolupráci s americkým raperem Big Seanem opěvují v nové písni Miracles (Someone Special) americké imigranty 19. a 20. století. Právě jejich časem opotřebené fotografie si můžeme prohlédnout v novém lyric videu. Režisérem této vzpomínkové fotogalerie byl Ben Mor, jenž měl prsty i ve videoklipu k písni Hymn for the Weekend. Miracles (Someone Special) spadá na nové EP Kaleidoscope, kam patří i písně Hypnotised, All I Can Think About Is You, Aliens a remixová verze Something Just  Like This.

VIDEO: The Chainsmokers zlákali ke spolupráci Coldplay

JAY-Z MÁ PLATINOVOU DESKU JIŽ DVA TÝDNY PO VYDÁNÍ

Bam je zatím nejčerstvějším vizuálem ze čtrnácté sólové desky 4:44 rapového veterána, který si už pěkných pár let říká Jay-Z. Přes šest minut dlouhý klip, k písni, kde hostuje Damian Marley, byl natočen během Jay-Zho výletu na Jamajku. Bam, stejně jako zbytek desky 4:44, byl první týden dostupný pouze na službě Tidal, skrz níž Jay-Z bojuje proti nelegálnímu stahování hudby. Tento postup se mu, zdá se, vyplatil, neboť velké množství desek od něj odkoupila společnost Sprint. Díky tomu má Jay-Z již dva týdny po vydání na kontě platinovou desku a samozřejmě také #1 album v Americe.

NOTHING BUT THIEVES POODHALUJÍ TVÁŘ DÉMONŮ DOSPÍVAJÍCÍCH DĚTÍ

Sorry je další ukázka z dílny Nothing But Thieves, vztahující se k teprve druhé studiové desce. Mučení v podobě netrpělivého čekání skončí 8. září, kdy Broken Machine vyjde pod vydavatelstvím RCA Rekords. V pořadí třetí skladba na desce, Sorry, potvrzuje, že kapela patří mezi špičku nejen po hudební a textové, ale i po klipové stránce. Zde se zaměřili na "démony", kterým musí člověk čelit při dospívání.

S Nothing But Thieves v tourbusu: Muse jsou nejmilejší nerdi. Je nám ctí s nimi hrát

KALI A PETER PANN VSADILI NA TANEČNÍ BEAT

Stále hudebním světem poletují informace o odchodu Kaliho z branže. Nicméně zatím se zdá, že tuto myšlenku ještě na nějakou chvíli pověsí na hřebík. Vydává totiž v produkci s Peterem Pannem nový singl Dnes už viem, který se objeví na Peterově chystané desce. Tvorbu videoklipu této novinky obstarali Michal Nemtuda a Boris Beharka, kteří v něm bezezbytku využili taneční beat prolínající se celou skladbou.

DEMI LOVATO USPOŘÁDALA DOMÁCÍ PARTY

Demi Lovato vydává po předloňském Cool For The Summer další letní videoklip, který stihlo za týden od zveřejnění zhlédnout více než 20 milionů lidí. Tentokrát nás zpěvačka pozve k sobě domů na house party, kterou uspořádala pro své přátele. Baví se s nimi v bazénu, vířivce či u baru na zahradě. Ve videu k písni Sorry Not Sorry můžeme také zahlédnout například Paris Hilton, Jamieho Foxxe nebo Wize Khalifu. Singl, v němž interpretka zpívá o tom, že není tak hodná, jak si ostatní mohou myslet, je první vlaštovkou z Demiina připravovaného alba. To má vyjít koncem roku.

LOUIS TOMLINSON V RODNÉM DONCASTERU

Kapela One Direction má sice už téměř dva roky přestávku, její jednotliví členové ale nezahálí a pracují na sólových písních. Po debutovém singlu Just Hold On vydává Louis Tomlinson další song, na kterém tentokrát spolupracoval s Newyorčanskou Bebe Rexhou. Ve videu nás provádí svým rodným městem Doncasterem na jihu Anglie, ukáže nám místní fotbalové hřiště, ulice, hospodu nebo tržiště. Oba interpreti mají na sobě oblečené retro tepláky, kterými tak poukazují na své dětství.

LINKIN PARK SE LOUČÍ S CHESTEREM

Klip Linkin Park k písni Talking To Myself se bohužel navždy bude vázat k nešťastné události, která zasáhla kapelu jen pár desítek minut po jeho vydání. Frontman Chester Benningten byl totiž ve čtvrtek 20. července nalezen mrtvý ve svém domě v Los Angeles. Zesnulého hudebníka si tak fanoušci můžou připomenout právě videem, které zachycuje momenty ze světového turné Linkin Park, v rámci kterého v červnu navštívili také Českou republiku.

Chester Bennington bojoval se svými démony z dětství celý život

vložte odkaz, text nemažte


PERUTĚ PŘICHÁZÍ S LETNÍM HITEM SOFIE

Milan Peroutka představuje spolu se svojí kapelou Perutě klipovou novinku Sofie, o jejíž produkci se postaral Jakub Mahdal ze skupiny Sebastian Video, ve kterém kapela vsadila především na kontrast černé a bílé, se natáčelo v Klecanech a roli dívky jménem Sofie si zahrála Karolína Růžičková. Nový klip členové formace pokřtili originálně společně se svými fanoušky chatem na Facebooku, kde jim příznivci mohli sdělit nejen své bezprostřední dojmy z nového singlu, ale také Perutím položit zvídavé dotazy.

Text: Anna Hejkalová, Andrea Štipčáková

Témata: Coldplay, Big Sean, Jay-Z, Nothing But Thieves, Kali, Linkin Park, Demi Lovato, Louis Tomlinson, Perutě

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít