VIDEO: Monika Bagárová chystá nové album. Singl Never Feel The Same vzbuzuje očekávání

Vydáno 16.08.2017 | autor: Pavel Vičar

Monika Bagárová mluví dlouho o své druhé desce. Na podzim by měla posluchačům představit, na čem poslední roky pracovala. Po předchozích singlech přichází s novinkou Never Feel the Same.

VIDEO: Monika Bagárová chystá nové album. Singl Never Feel The Same vzbuzuje očekávání VIDEO: Monika Bagorová chystá nové album. Nový singl zní skvěle!

Monika Bagárová si uměla udělat jméno v hudebním světě. Spolupracovala s Karlem Gottem, raperem Egem a dalšími. Konečně dostává prostor také její sólová tvorba. Nový singl je lákadlem na desku Flashback, která vyjde na podzim.

VIDEO: Je tady léto, nic neřešte! Ego a Monika Bagárová se spojili, aby stvořili hit

Zpěvačka má zajimavý a snadno rozpoznatelný hlas. Nyní přichází s novou písní Never Feel the Same, která si své posluchače určitě najde. Nutno říci, že Monika a lidé kolem ní odvedli velmi dobrou práci. Skladba je od začátku velmi rytmická, má zajímavý hudební podklad, zpěvaččin hlas zní skvěle. Snad jen škoda, že song není nazpíván v češtině, i když je třeba uznat, že se Bagárová v angličtině dost zlepšila.

Videoklip je jednoduchý, ze studia, ale i tak je na co se dívát. Monika je prostě krásná žena, takže nebylo potřeba nijak výrazněji experimentovat. Dobře odvedená práce. Teď jen čekat, jestli si singlu všimnou naše rádia. A třeba by mohl přijít i úspěch v zahraničí. Nová deska by měla být v podobném stylu, takže se máme ještě na co těšit.

Témata: Monika Bagárová, Ego, Karel Gott

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít