TOP 6 videoklipů týdne: Trendy Monika Bagárová, posmrtný Mac Miller i zamilovaný Sofian Medjmedj

Vydáno 14.01.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Z tuzemských interpretů přichází s novými klipy Monika Bagárová a Sofian Medjmedj. V zahraničí své fanoušky potěšily zpěvačky Selena Gomez, Halsey nebo Alicia Keys. Posmrtně se připomněl rapper Mac Miller

TOP 6 videoklipů týdne: Trendy Monika Bagárová, posmrtný Mac Miller i zamilovaný Sofian Medjmedj TOP 6 videoklipů týdne: Trendy Monika Bagárová, posmrtný Mac Miller i zamilovaný Sofian Medjmedj


Monika Bagárová
s trendy urban songem

Fanouškům Moniky Bagárové určitě neušlo, že před pár týdny oznámila očekávání prvního potomka s přítelem Makhmudem Muradovem. Po delší době má navíc nový klip, tentokrát v sympatickém trendy duchu a ve spolupráci s nadanou Natalii. Skladbu produkoval Maiky Beatz, který je nejvíc vidět díky spojení s Darou Rolins. O režii klipu se postaral Michal Kunes Kováč.

VIDEO: Je tady léto, nic neřešte! Ego a Monika Bagárová se spojili, aby stvořili hit


Selena Gomez
hlásí návrat

Selena Gomez vydala 10. ledna nové album Rare, na které čekali fanoušci dlouhé čtyři roky. Stejnojmenný singl má už svůj klip, který je jak z pohádkové říše. Plný barev, květin, blyštivých momentů a nekonečných záběrů na Selenu, samozřejmě. 


Posmrtně vydaný "tribute" klip Maca Millera

Posmrtná deska má vyjít už brzy, konkrétně 17. ledna. Good News je prvním singlem alba, které nechali zveřejnit umělcovi pozůstalí. Klip je vlastně takovou "tribute" záležitostí a fanoušci se nemohou dočkat, jak bude znít celé album. Dodejme, že důvodem úmrtí Maca Millera bylo předávkování léky, spekuluje se, že se tak nestalo jeho vlastním zaviněním - alespoň se v tomto duchu nechala slyšet jeho rodina. 

Mac Miller - Citlivá duše v zajetí démonů


Halsey
posílá vzkaz svému ex

S novinkou přichází také zpěvačka Halsey, která se kvůli natáčení klipu k songu s názvem You Should Be Sad dokonce svlékla do naha. A ve scénách, v nichž není, jak ji bůh stvořil, se alespoň rozhodla vsadit na sexy kostýmy. Svému ex-příteli G-Eazymu tak vyslala jasnou zprávu: mělo by mu být líto, že ji nechal.

RECENZE: Halsey smíchala Lanu Del Rey s Katy Perry. Debut BADLANDS je vynikající


Alicia Keys
vzkazuje: Hledejte svou cestu za štěstím

Alicia Keys tentokrát vsadila na píseň Underdog, na níž se autorsky podílel také Ed Sheeran. Vizuální podoba songu zachycuje osoby hledající své vlastní štěstí, kromě toho je však i plná tance a nouze není ani o emotivní linku. Zpěvačka vydá už brzy sedmé řadové album A.L.I.C.I.A. a uvidíme ji také jako moderátorku letošních Grammy. 


Sofian Medjmedj
natáčel ve vlaku

Poslední novinka tohoto týdne vzešla z českého prostředí. Postaral se o ni mladý zpěvák Sofian Medjmedj, který za pár dní vyrazí na turné s ATMO music. Čerstvě vydanému singlu dal název No a co a zpívá v něm jak jinak než o vztahu. Videoklip natočil ve vlaku, v němž se příběh písně odehrává.

BLOG: Sofian Medjmedj o svém prvním koncertě - Plnit si sny je to nejkrásnější, co můžete udělat

Text: Kateřina Nováková, Andrea Štipčáková

Témata: Mac Miller, Selena Gomez, Monika Bagárová, Halsey, Alicia Keys, Sofian Medjmedj

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít