Selena Gomez se chystá na první koncert v České republice

Vydáno 25.04.2016 | autor: redakce

Další hvězda americké popové scény míří do České republiky. Už 24. října se fanouškům v Praze představí Selena Gomez, která svou kariéru dětské hvězdy úspěšně přetavila i v "dospělou" dráhu. Přijede představit aktuální album Revival. 

Selena Gomez se chystá na první koncert v České republice Selena Gomez se chystá na první koncert v České republice

Evropská část Revival Tour začne v Helsinkách 10. října a poté navštíví Švédsko, Norsko, Dánsko, Německo, Holandsko, Francii, Lucembursko, Českou republiku, Itálii, Belgii, Velkou Británii, Španělsko a bude zakončena 16. listopadu v lisabonské MEO Areně.

AUDIO: Nahá Selena Gomez překvapila: singl Same Old Love jí napsala Charli XCX

Selena Gomez se při natáčení nových skladeb na desku opětovně představila i jako textařka a skladatelka, ve studiu ji při práci podpořilo i několik věhlasných producentů. Selena svoje aktuální album v minulých měsících propagovala úspěšnými singly Good For You a Same Old Love, které prezentovaly spíše její romantičtější polohu. Novým singlem Hands To Myself, který byl použit i v nové reklamní kampani předního světového výrobce audiotechniky, se zpěvačka opět vrací do vod tanečnějšího mainstreamu.

vložte odkaz, text nemažte

Gomez má desítky milionů fanoušků na všech dostupných sociálních sítích i rekordní poslechy jejích písní na různých hudebních platformách. "Jsem připravena vydat se na turné a vidět své fanoušky v Evropě osobně!" řekla.

Prodej vstupenek pro veřejnost začne 29. dubna v 9 hodin ráno. V síti Ticketportal budou lístky stát od 1190 do 1590 Kč. 

tz, jm

zavřít