TOP 6 videoklipů týdne: Tomáš Klus ukázal záběry z dovolené, Jelen požádal o výpomoc fanoušky

Vydáno 31.03.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Stejně jako v minulém týdnu, ani tentokrát se tématu koronavirové pandemie v přehledu nových videoklipů nevyhneme. Na pomoc hudebníkům zasaženým touto nemocí přispěchala s novinkou Dance Again Selena Gomez, fanoušci kapely Jelen zase ukázali, jak tráví dny, v nichž platí omezení pohybu veřejnosti. Novinku představili i Tomáš Klus se svou manželkou Tamarou, 7krát3 se spojil s PSH, Jan Bendig přizval svého bratra Marsella. Ze Slovenska přichází předzvěst nového alba Billy Barman.

TOP 6 videoklipů týdne: Tomáš Klus ukázal záběry z dovolené, Jelen požádal o výpomoc fanoušky TOP 6 videoklipů týdne: Tomáš Klus ukázal záběry z dovolené, Jelen požádal o výpomoc fanoušky


Tomáš Klus
použil záběry z dovolené

Tomáš Klus nahrál s manželkou Tamarou společnou desku, kterou vydá už tento čtvrtek. Její součástí je i píseň RodiNám, ke které vznikl videoklip. Vzhledem k probíhající celostátní karanténě se Tomáš Klus s filmařem Michalem Budinským rozhodli použít dva roky staré záběry, které vznikly během zpěvákovy rodinné dovolené.

LIVE: Tomáš Klus v doprovodu Janáčkovy filharmonie oslnil Prahu. Došlo i na křest desky

 


Jan Bendig s bráchou Marsellem

Marsell je mladším bratrem Honzy Bendiga. Stejně jako známější sourozenec, i on zkouší svoje štěstí v SuperStar, v té letošní se mu zatím daří. Oba spolu vytvořili už několik songů, teď vydávají další. Dostal název Ta pravá. “Chtěli jsme do současné negativní doby přinést trochu optimismu,” dodává Honza. 


Jelenům pomohli fanoušci

Nový klip skupiny Jelen vznikl za pomoci fanoušků. Ti se na videu k písni Jehnědy, která je o naději, odvaze a síle, podíleli zasláním vlastních záběrů. V nich ukazují, jak tráví dny, kdy je omezen pohyb veřejnosti. Ve vizuálu skladby samozřejmě nechybí ani jednotliví členové skupiny a jejich rodiny.

LIVE: Půlnoční vlak Jelena razantně zahoukal v ostravském klubu Garage


Tančící Selena Gomez

Novinku představila v uplynulém týdnu také Selena Gomez. Americká zpěvačka tentokrát vsadila na energický song Dance Again, v jehož videu si užívá tanečního sóla. Výtěžek z písně se rozhodla věnovat nadaci Relief Fund MusCares Covid-19, která finančně pomáhá hudebníkům zasaženým celosvětovou pandemií.


Billy Barman
lákají na novou desku, hostuje Gleb

Nová deska Billy Barman je na spadnutí a toto je první singl z ní. Album vyjde 6. dubna, plánované turné byla kapela nucena odložit z jarních termínů na podzim. V novém singlu hostuje Gleb a o režii klipu se postarali šikovní AZN kru v čele s režisérem Dužanem Duongem. 


7krát3 i PSH vědí, že Boh dal love

Novinka 7krát3 ve spolupráci s PSH slibuje pořádně načesanou party s otisky rtěnky na skleničkách. Nechybí opravdu pečlivě vybraný komparz a nadčasové taneční kreace. Boh dal love je uklidněný ploužák a název mu prý vdechnul Orion. Jestli je to nějaká utajená zpověď z lásky k Jiřině Bohdalové, se asi nikdy nedozvíme. Ale nejspíš ne. O režii se postaral Benjamin Buttler. 

Rapová trojka PSH vydává mystifikační album Debut. Prý na něm pracovala celý život

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Tomáš Klus, Jelen, Selena Gomez, PSH, 7krát3, Billy Barman, Gleb, Jan Bendig

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít