TOP 5 videoklipů týdne: UDG zpívají o neopětované lásce, Marcell o názorové změně a Royal Blood rozpoutali apokalypsu nad Londýnem

Vydáno 02.02.2021 | autor: Andrea Štipčáková

O vztahových záležitostech zpívají ve svých novinkách Marcell a UDG. Zatímco partička z Ústí nad Labem probírá téma neopětované lásky, která může vést až k sebevraždě, Marcell řeší, jak velkou názorovou změnu může vztah ještě ustát. Dolls In The Factory představili singl z připravovaného EP, Royal Blood pak zpívají o tom, že se každý může ztratit ve svých myšlenkách. Španělskou skladbu Baila Conmigo posílá Selena Gomez.

TOP 5 videoklipů týdne: UDG zpívají o neopětované lásce, Marcell o názorové změně a Royal Blood rozpoutali apokalypsu nad Londýnem TOP 5 videoklipů týdne: UDG zpívají o neopětované lásce, Marcell o názorové změně a Royal Blood rozpoutali apokalypsu nad Londýnem


Marcell
zpívá o názorové změně

Zpěvák Marcell připravuje EP, ze kterého před pár dny vydal song Vedle tebe. Jeho ústředním tématem je názorová změna a zpěvák se ptá, jak velkou dokáže vztah ustát. „V průběhu času se člověk mění a s tím se mění i jeho názory na život. Když se pak tohle stane ve vztahu, otázkou je – zůstat, nebo jít dál?,“ ptá se Marcell. Režie videoklipu se ujal Benjamin Buttler.

UDG si vybrali motiv neopětované lásky

Nový videoklip má také formace UDG. Ta natočila vizuál k písni s názvem Plachty, jejímž hlavním tématem je vztah mezi mužem a ženou a touha po velké lásce. Kapela však nezpívá o šťastném páru, naopak si vybrala téma neopětované lásky, která může vést až k sebevraždě. V hlavních rolích se ve videu objevili Matěj Chalupa a Lucie-Anna Zatloukalová, režii si vzal na starost Jakub Mahdal.

Pohoda na Osecké pohodě. V pátek zahráli Anna K., UDG a Akrobat

Selena Gomez vydává další španělský singl

Selena Gomez vydala krátce po Du Una Vez další song, v němž opět sází na španělštinu. Singl Baila Conmigo nahrála ve spolupráci s Rauwem Alejandrem. Sama zpěvačka se v klipu příliš neobjevuje, ústřední postavou je právě portorický rapper. Píseň bude součástí chystaného alba Gomez, které by mělo vyjít v nejbližších měsících.

Dolls In The Factory vydají brzo EP, první klip je o upíří lásce

Pop-rocková kapela Dolls in the Factory se po delší odmlce vrací s videoklipem k songu Stop for a Minute. Jde o první skladbu z jejího připravovaného EP, které vyjde ještě letos. Příběh zasazený do malebného prostředí zámku Kačina vypráví o dost nevšední upíří lásce. O režii klipu se postaral Ondřej Urbanec.

Royal Blood a jejich brutální tajfun nad Londýnem

Před pár dny zveřejnila nový klip k singlu Typhoons z chystané stejnojmenné desky britská dvojka Royal Blood. Příběh songu je podle frontmana Mikea Kerra o tom, že se každý může někdy ztratit ve vlastních myšlenkách. O režii klipu se postaral Quentin Deronzier, který v minulosti spolupracoval s Kanye Westem nebo Drakem. Nové album Royal Blood vyjde 30. dubna.

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková, foto: proma interpretů
Témata: Marcell, UDG, Selena Gomez, Royal Blood, Dolls in the Factory

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít