AUDIO: Pro oběti střelby v Orlandu zpívají Britney Spears, Pink, Adam Lambert a další

Vydáno 08.07.2016 | autor: redakce

Celkem 49 lidí zemřelo minulý měsíc po střeleckém útoku na gay klub v Orlandu. Ve společném singlu Hands jim hold vzdávají hvězdy světové pop music. Výtěžek z prodeje singlu půjde na charitativní účely. 

AUDIO: Pro oběti střelby v Orlandu zpívají Britney Spears, Pink, Adam Lambert a další Humanitární singl spojil hvězdy popu

Celkem 24 známých jmen zpívá ve skladbě, pod níž jsou autorsky podepsáni Julia Michaels, Justin Tranter a BloodPop. Nabídku přijali Adam Lambert, Britney Spears, Gwen Stefani, Jennifer Lopez, Selena Gomez, Imagine Dragons, Meghan Trainor, Troye Sivan a mnoho dalších kolegů. Nápad se podle autorů zrodil pouhý den po tragédii v Orlandu, která 12. června otřásla celým světem. 

VIDEO: Christina Aguilera je zpět. Novinku Change věnovala obětem útoku v Orlandu

Party jednotlivých hudebníků se nahrávaly různě po světě. Zatímco třeba Selena Gomez natáčela ve svém tourbusu a Pink v Santa Barbaře, MNEK poslal svůj příspěvek z Londýna a Adam Lambert se zapojil z Lucemburska. 

Získané prostředky z kampaně mají pomoci zejména LGBT komunitě. Její představitelé zdůrazňují, že je důležité, aby si lidé pamatovali, že šlo o zločin z nenávistí, a neslučovali událost se současnou imigrační krizí. 

Témata: Britney Spears, Adam Lambert, Jennifer Lopez, Mary J. Blige, Troye Sivan, Meghan Trainor, Selena Gomez, Gwen Stefani, Imagine Dragons, střelba v Orlandu, charitativní singl

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít