AUDIO: Britney Spears se vrhla na smyslné r'n'b. Bude z ní The Weeknd v sukni?

Vydáno 15.07.2016 | autor: Josef Martínek

Své deváté řadové album uvádí Britney Spears singlem Make Me, kterým vybočila ze zaběhlých kolejí. Inspiroval ji v současnosti tak populární zvuk atmosférického r'n'b a na pozadí elektroniky se dokonce obešla i bez přehnané výpomoci auto-tune.

AUDIO: Britney Spears se vrhla na smyslné r'n'b. Bude z ní The Weeknd v sukni? Smyslná Britney Spears to zkouší jinak

U minulé desky s názvem Britney Jean zpěvačka překvapila tvrdou elektronikou hitu Work Bitch, teď na to ale jde zase z trochu jiného soudku. Smyslné pohupování za doprovodu rappera G-Eazyho sice na první poslech nezní bůhvíjak hitově, jenže Britney a její tým jistě ví, co dělá. V hitparádách přece temnější a náladotvorný sound v poslední době frčí (The Weeknd nebo Drake jsou toho důkazem), tak proč by ten samý recept nemohl zafungovat i u Britney? Tancovaček už přece bylo dost. 

AUDIO: Pro oběti střelby v Orlandu zpívají Britney Spears, Pink, Adam Lambert a další

O novém albu, kterému zatím fanoušci říkají B9, se toho zatím mnoho neví. Měl by ale na něm být i song Private Show, z něhož tento týden zveřejnila ukázku prostřednictvím reklamy na její nový stejnojmenný parfém. Minutový snímek přikládáme ke zhlédnutí níže pod audio nového singlu. 

vložte odkaz, text nemažte

S případným turné k nové desce to ale zatím nevypadá moc růžově. Britney Spears má smlouvu na exkluzivní vystupování v Las Vegas až do roku 2017. Dost možná tak stejně jako v případě minulé nahrávky Britney Jean na žádnou šňůru nevyrazí. 

Témata: Britney Spears, The Weeknd, Drake, G-Eazy, Las Vegas

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít