TOP 8 videoklipů týdne (114): Britney Spears a Shakira se vlní, Robbieho Williamse nezajímají ženy ani fotoaparáty

Vydáno 22.11.2016 | autor: Anna Hejkalová

O novinky týdne se postaraly hlavně mezinárodní hvězdy. Ochutnat z nového alba, které vychází za dva týdny, dávají legendární Rolling Stones, princezny popu Britney Spears či Shakira opět nezklamaly, v natočených duetech předvádí sexy pózy a lascivní pohyby. Robbie Williams ukazuje svoji nezávislost a radí, abychom milovali život. Šumperská kapela O5 a Radeček vzpomíná na své jarní Turné na střechách a The.Switch představují temnou Tvář.

TOP 8 videoklipů týdne (114): Britney Spears a Shakira se vlní, Robbieho Williamse nezajímají ženy ani fotoaparáty Shakira vsadila v novém klipu na své křivky


NOVÁ RYTMICKÁ SEKCE KAPELY THE DRAIN? DÍVČÍ POZADÍ!

V pondělí 14. 11. ve 14:11 vyšla kapele The Drain nová deska Bangolia. Ve stejný den, ale o něco později následoval i oficiální klip k jedné z písní, konkrétně k Spank A Skank And Bang. Již sám název napovídá, že půjde o něco obscénního a je tomu skutečně tak. Klip otevírá pohled na dívku ve spodním prádle s maskou jednorožce na hlavě. Dále se pak po několika sekundách objevují záběry, jak členové kapely plácají podobně oděné holky přes zadek. Po zhlédnutí celého snímku vám buď úplně dojdou slova, nebo jich naopak budete mít na srdci víc než obvykle.

BRITNEY SPEARS MÁ RÁDA SLUMBER PARTY

Album Glory vyšlo Britney Spears v srpnu letošního roku. Nahrávalo se od roku 2014 a podílely se na něm desítky lidí. Minulý týden vyšel v pořadí druhý klip, tentokrát k písni Slumber Party. Tu s ní nazpívala zpěvačka Tinashe. V klipu společně ukazují, jak takové přespávání u kamarádů vypadá. Dle pohybů obou zpěvaček je hlavně sexy.

RECENZE: Nadrženou Britney Spears ovlivnilo reggae i kabaret, na Glory přesto tápe

SUNRISE AVENUE OSLAVUJÍ DESET LET OD VYDÁNÍ PRVNÍHO STUDIOVÉHO ALBA

Před deseti lety Sunrise Avenue vydali první studiové album On The Way To Wonderland. Nyní toto výročí oslavují novou edicí, záznamem  koncertu v Berlíně a albem Fairytales - Best Of - Ten Years Edition, které je rozšířenou verzí alba Fairytales - Best Of o singly Prisoner In Paradise a Feel Alive. Píseň Prisoner in Paradise tuto rozšířenou verzi otevírá, a právě proto k ní byl natočen i videoklip.

ROBBIE WILLIAMS SI ZPÍVÁ LOVE MY LIFE

Robbie Williams vydal už jedenácté studiové album The Heavy Entertainment Show. První videoklip k této desce byl k písni Party Like a Russian. Teď měl premiéru klip druhý, ve kterém mladé ženy běhají kolem Robbieho s foťáky, ten jim ale nevěnuje ani pohled, kráčí krajinou a zpívá. Tento poněkud jednotvárný a především sebestředný klip je k písni Love My Life.

vložte odkaz, text nemažte

O5 A RADEČEK SE OHLÍŽÍ ZA SVÝM STŘEŠNÍM TURNÉ

Populární šumperská skupina O5 a Radeček vydala nový klip s názvem Prázdný lahve. Je to svým způsobem ohlédnutí za Turné na střechách, které odjeli v květnu letošního roku. Klip mapuje zážitky a atmosféru, která panovala na každém z jedenácti vyprodaných koncertů. Kapela zároveň chce poděkovat všem, kteří jim pomohli splnit si dlouholetý sen a zrealizovat toto atypické tour. 

LIVE: O5 a Radeček se na střeše dotkli pražského nebe

VETERÁNÍ ROLLING STONES NEZAHÁLÍ

Mick Jagger a jeho banda ukazují, že i po padesáti letech společného hraní mají co nabídnout. Po jedenácti letech jim 2. prosince vyjde nové album s názvem Blue & Lonesome. Bude se jednat o předělávky bluesových skladeb, takže žádné novátorské kousky nečekejte. Jako ochutnávku nám servírují Hate To See You Go. K písni vznikl klip skládající se ze záběrů kapely v nahrávacím studiu a záběrů ze zajímavých koutů města a jeho tepajícího života se všemi pozitivy a negativy, které přináší. 

Rolling Stones hráli na Kubě pro půl milionu lidí zadarmo

THE.SWITCH UKAZUJÍ SVOJI NOVOU TVÁŘ

Hardcoroví The.Switch vydali před pár dny nové album, které nese prostý název The.Switch. Z tohoto alba pochází i klip k druhému singlu Tvář. Textově se na něm podílel, jako i na celém albu, Tomáš Tajchner. Natočení klipu se zhostil Radim Věžník. Video skvěle dokresluje depresivní text písně, a to zejména svou poutavou vizuální stránkou s lehce hororovým nádechem.

SHAKIRA VENČÍ PRASÁTKO A SPOJÍ SÍLY S RAPPEREM

Shakira Isabel Mebarak Ripoll alias zkráceně Shakira neztrácí síly ani po narození druhého syna, kterého přivedla na svět v březnu, a vydává klip k novému duetu Chantaje s dvaadvacetiletým rapperem Malumou. Ten pochází rovněž z Kolumbie. Hned zkraje videa Shakira venčí malé prasátko, čímž na sebe upozorní. Malumu uhrane natolik, že ji sleduje až do místního klubu, kde se jí nechá dále okouzlovat. Nechybí její sexy kroucení zadečku a boků, takže si všichni pánové přijdou opět na své. 

AUDIO: Shakira se promění v gazelu. Na animovanou pohádku láká singlem Try Everything

text: Anna Hejkalová, Hana Bukáčková

Témata: Rolling Stones, Shakira, O5 a Radeček, The.Switch, Britney Spears, Sunrise Avenue, The Drain, Robbie Williams

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít