TOP 6 videoklipů týdne: David Deyl zpívá pro všechny matky, Holden v noci nemohou spát

Vydáno 15.05.2018 | autor: Lucie Šimůnková

Tento týden byl na rozdíl od toho minulého spíše ve znamení anglicko-americké produkce. Ze západu nám své skladby posílají Nicki Minaj coby hloupá barbie, Sam Smith s Logicem nebo Enrique Iglesias, který se s Pitbullem stěhuje do Miami. Ze severu nám svůj house představuje Kygo. Domácí scénu tentokrát zastupuje David Deyl, který však zpívá anglicky, a také Holden

TOP 6 videoklipů týdne: David Deyl zpívá pro všechny matky, Holden v noci nemohou spát TOP 6 videoklipů týdne: David Deyl zpívá pro všechny matky, Holden v noci nemohou spát


David Deyl
popřál všem maminkám k svátku

Nový videoklip Davida Deyla vyšel přesně na Den matek a všem maminkám byl také věnován. Skladba je ve zkratce o tom, že ony ženy jsou to nejdůležitější, co na světě máme. Jsou s námi, když vyrůstáme, až do chvil, kdy před sebou máme těžká životní období jako například závěrečné zkoušky na vysoké škole. David v klipu zpívá na zámeckém nádvoří za doprovodu dětského sboru. Všechno tak působí lehce sentimentálně, ale poselství je zachováno.

Kygo si přizval k novému singlu Miguela

Nadaný producent a skladatel Kygo se proslavil svými originálními remixy. Světu přinesl zcela nový rozměr houseu a dodnes je spojovaný se žánrem tropical house. Naposledy si přizval Selenu Gomez, nyní spolupracuje s Miguelem. Pokud jste fanoušky stylu deep house, tato skladba vám jistě nebude cizí. Už nějaký čas se objevovala v žánrově laděných playlistech na Spotify. Nyní však dostala vizuální podobu. V klipu se objevuje dívka - tanečnice, která za pomocí after efektů tančí a okolo ní se vše mění v prach. Dramaticky praskají žárovky, zrcadla a lustry. Kygo se zde objeví jako pianista, kterému se pod rukama rozpadá klavír. Letos v létě ho můžeme slyšet na Colours of Ostrava.  

LIVE: Kygo roztančil Forum Karlín, o nic víc ale nešlo

Enrique Iglesias se stěhuje do Miami

Enrique, kterého jsme nedávno mohli vidět v Praze, přichází se žhavou letní novinkou. Jeho exotický zpěv doplňuje Pitbull. Ačkoli v ní oba zpívají anglicky, žánrově se dá skladba jasně zařadit do španělského pop reggaetonu. Do svého klipu si Iglesias pozval krásné natřásající se tanečnice a celé to lehké nebezpečí a napětí doplňuje dramatická tmavá atmosféra floridského klubu. Skladba Move to Miami má velký potenciál stát se dalším hitem tohoto léta.

Enrique Iglesias oslavil v O2 areně 43. narozeniny, pro fanoušky si připravil vizuální show

Holden nemůžou v noci spát

A co děláte vy, když nemůžete v noci usnout? Na tuto otázku si v novém klipu odpověděli Holden. Už dlouhou dobu jsme o nich neslyšeli, zřejmě proto, že byl jejich zpěvák Martyn dvorním zvukařem Mandrage a jel s nimi náročnou koncertní šňůru, ale teď si udělal čas i na vlastní kapelu. Nový singl je nesmírně chytlavý. Klip pojednává o dívce, která nemůže usnout. Nejspíš má plnou hlavu myšlenek právě na Martyna. Po nocích hraje na kytaru, čte, až se na konci dočká a ráno se probudí vedle něj. 

Nicki Minaj je v klipu za hloupou barbie loutku

Nicki Minaj opět nezklamala a neustále nám dokazuje, že ve svém oboru nemá ve světě konkurenci. Nová skladba Barbie Tingz paroduje hloupé holky, které se občas chovají jako loutky. V klipu se nechala přivázat jako hadrová panenka a v sexy oblečku dokonale rapuje. Vystřídá ale řadu dalších šílených kostýmů. Své fanoušky neochudí ani o své žhavé ikonické křivky.

Logic rapuje v novém klipu se Samem Smithem

Poslední featuring přináší Sam Smith s rapperem Logicem. Pomalá balada je plná emocí, které klip krásně umocňuje. Není nijak zvlášť náročný ani okázalý, spíše podtrhuje náladu, kterou Sam vytváří svým nezaměnitelným hlasem. Pray je pátá skladba z desky The Thrill of It All z roku 2017, která se dočkala videoklipu. Jaká bude další?

text: Lucie Šimůnková

Témata: Holden, David Deyl, Nicki Minaj, Sam Smith, Logic, Enrique Iglesias, Pitbull  

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

zavřít